Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TCA ecsetelés után mikor...

TCA ecsetelés után mikor lehet leghamarabb rákszűrést csinálni?

Figyelt kérdés

Meg kellett volna most ismételni a rákszűrésemet. De sajnos az sztk-s doki csak beecsetelt. Ha elmegyek magándokihoz,mikor mehetek leghamarabb?


Egy magándoki októberben levette a mintát. Később üzent,hogy rossz lett az eredmény. Most kellett volna ismételni.

De sajnos a kiadott leletre ezt nem írta rá,ezért nem hisznek nekem a kórházban. Teljesen negatív leletet adott ide.

Ő hozzá nem megyek vissza egyéb okok miatt.


Szóval mennyi idő,míg a hámlasztás után újraépül a hám? Mikor lehet a rákszűrést megcsinálni?


Különben nagyon fájt maga az ecsetelés, és még mindig fáj..piros és csíp is. Azt mondta a doki, ez egy erős sav,ecetsav. Biztos jól tönkretett bent mindent 😞.

Pedig én csak egy rákszűrést akartam....

Azt mondta,februárban megismétli,hogy "érezzem a törődést". Hát köszi. Önmagával biztos nem várna hónapokat...


Azt mondta nagy viccesen,hogy lehet,hogy van baj, lehet, hogy nincs.

Erre várjak még 2 hónapot?? Normális ez?


jan. 23. 22:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!