Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rövid a menstruáci...

Mitől lehet rövid a menstruáció? Ez hormonzavar, vagy tényleg valami bajt jelent?

Figyelt kérdés
Minden ciklusom pontos, 28 napos, 14 nap ovuláció, amit érzek is, UH-n tüsző is látszik, LH teszt negatívvá válik, amikor már nem érzem a fájdalmat, szóval valószínűleg a tüszőrepedés is megtörténik. A vérzésem viszont kb 2 nap erősebb vérzés, 2-3 nap maszatolás, tényleg alig valami. Volt egy vetélésem, akkor a terhesség első próbálkozásra összejött, de 6. hétnél nem fejlődött tovább, most 4. hónap, ami sikertelen, de nem akarom húzni, mert 33 vagyok. Hormonpanel ebben a ciklusban lesz nézetve, de lehet ez hormonzavar miatt? Az orvos szerint nem feltétlenül baj, a méhnyálkahártyám ovukor 9 mm, szóval arra is azt mondta, teljesen rendben van. Sokáig szedtem fog.gátlót, akkor talán még erősebb is volt, de 3 éve abbahagytam, kb rögtön beállt a ciklusom, azóta ilyen. Most akkor miért nem jön össze a baba?

jan. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden klappol és jó időben vagytok együtt akkor is csak 20-25% esély van a terhességre. Ne pörögj rá ennyire.
jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom...de olyan idegesítő...mindenki mondja, hogy jahj csak ennyi az esély, mégis, minden ismerősöm rögtön terhes lett. Szerintem csak az ilyen nyomorultak, mint én, nyomják le az átlagot.... 😞
jan. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!