Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig fáj az alhasam a...

Még mindig fáj az alhasam a menstruáció elmúlása után egy héttel, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sajgó fájdalmat érzek kb. egész nap. A derekam is fáj, mondjuk az lehet attól, hogy pincérnő vagyok és sokat kell lábon dolgoznom. A mellem is kicsit fáj, van bármi aggódnivalóm? Gondolom terhes nem vagyok, ha már egy hete lett vége az ehavi mensimnek:D Ez lehet hormonzavar? Köszi előre is a válaszokat:))

2023. jan. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Peteérés...
2023. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia ! Hamar megtörténik a baj, egy kicsi felfázás is bekavarhat!
2023. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

2. A felfázástól hogy fájna a melle mégis?!

Még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért: peteérés. Az idő is stimmel kb. Járhat ilyen tünetekkel.

A hormonzavar közti vérzéssel, ciklusrövidüléssel/hosszabbodással, vagy szőrösödéssel jár, semmi nem utal arra a leírtak közül, hogy hormonzavarod volna.

2023. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, most ovulálok, de ez az alhasi fájdalom a mensim vége után pár nappal kezdődött, szóval kicsiz aggódom, hogy mi lehet ez. Eddig csak picit sajgott, de ma kifejezetten görcsölök néha. Máskor is éreztem az ovulációmat, de nem ennyire, ezért aggódom, hogy valami baj lehet. Felfázni nem fáztam fel, viszont volt egy fertőzésem, vajon attól lehet ez?
2023. jan. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!