Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion hüvelytabletta nektek...

Klion hüvelytabletta nektek okozott szédülést?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel az elsőt és kb. egy 40perc múlva nagyon elkezdtem szédülni. Véletlen egybeesés lenne?

Mást nem szedek. Szájon át szedhető Kliont NEM kaptam. Csak a kúpot.



jan. 28. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem csak eszeveszett csípő-égető érzést okozott hüvelytájékon, de biztos lehet olyan mellékhatása is.
jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt nekem is. Pedig amúgy semmi tünetem nem volt alapból, se bővebb folyás, semmi. rákszűrésen állapította meg a dokim, hogy kell.

:/

jan. 29. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint a rákszűréslelet alapján, vagy még a vizsgálat közben talált valamit?
febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vizsgalat kozben.
febr. 2. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom gombás jellegű hüvelyváladékot vett észre nálad (velem is volt ilyen, amikor én magam nem lettem figyelmes arra, hogy megváltozott volna a folyásom), ha kellemetlen a használata, akkor fel lehetne helyette íratni pl. Macmiror hüvelykapszulát, az is széles spektrumú gombaölő. Kérdés, hogy módodban áll-e ezzel ismét felkeresni az orvost, mert sajnos vényköteles gyógyszer, de nekem bevált.
febr. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi, o azt mondta nem gomba , hanem bakterialis vaginozis, ezert irta ezt az antibiotikumosat. Egyebkent az elso ket hasznalat utan mar nem égetett.:)
febr. 3. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, örülök, hogy megoldódott.
febr. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!