Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a mensim de 2 teszt is...

Kesik a mensim de 2 teszt is negativ lett. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Utoljara december 26.odikan jott meg. Baratommal januar 6.odikan voltunk egyutt utoljara. Azota eleinte neha szedelegtem (bar azt nekem az idojaras is eloszokta idezni), volt h hanyingerem is volt es egyszer igy kiment az ero a labaimbol es kezeimbol es remegtem is mintha leesett volna a vercukor szintem. Tobbet is ettem eleinte. Mara mar annyit nem de jo az etvagyam. Picit neha azt erzem h feszul a hasam vagy puffadok. A melleim fajnak, bimbok is erzekenyebbek. Ezek mensi elott is szoktak lenni. De legkesobb 26.an kellett volna megjonnie es azota semmi. 24.ediken delutan csinaltam egy tesztet az negativ lett. Masnap megint csinaltam egyet delutan egy masik fajtat az is negativ lett. De azota sem jott meg. Felek es aggaszt. Nem szeretnenk még babat. Kicsi stressz az volt az utobbi idoben es szorongas is. Azota pedig h megijedtem miert nem jott még meg azota megjobban felek es stresszelek. Valakinek hasonlo tapasztalat? Kell felnem terhessegtol?
jan. 28. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A ciklusod 34. napján vagy ma. Ez még nem tragédia. Nem gépek vagyunk. Egyébként helyesen úgy írják, hogy 26-án. 😊
jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél eleve, de még meg is jöhet. Volt védekezés nélküli szex? Ha nem, szerintem kár aggódni.
jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!