Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intim higiéniai termékeket...

Az intim higiéniai termékeket (betét, tampon, stb.) minden esetben magatoknak veszitek? Vagy megveszi nektek a párotok/férjetek is?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyire fordul elő, hogy nem ti veszitek, hanem a férjetek, vagy párotok? Mennyire lehet rávenni, hogy megvegye?

jan. 28. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kell rávenni, akkor a párod/férjed nem férfi, hanem kisfiú.
jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként válaszolok. Nem csinálok belőle problémát, persze, hogy megveszem ezeket a termékeket a feleségemnek. Akkor vagyok gondban, ha nincs abból, amit vennem kellene. De olyankor vagy átmegyek másik üzletbe vagy messengeren megbeszéljük, mit vigyek helyette.
jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose okozott gondot a férjemnek. Akkor se amikor még csak pár hete jártunk. Anno május végén jöttünk össze, júliusban együtt nyaraltunk, ahol megjött és simán elindult nekem egy idegen településen tampont vadászni. Pedig az még a mammutok korában volt, okostelefon se létezett, de még net se volt a telefonunkon, meg se tudtam mutatni, hogy milyet keressen, mégis jót hozott.
jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szokta sokszor megvenni a férjem, ha úgy jön ki a lépés.

Nem probléma neki, de szerintem egyik felnőtt férfinak se jelent problémát, ha tudja melyik kell.

Óvszert meg a síkosítót is megveszik. Sőt volt hogy terhességi tesztért is őt küldtem a drogériába mert ismertem az eladót és nem akartam hogy kiderüljön.

jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
DM-be én szoktam járni, ezért általában megveszem én, de néhányszor már előfordult, hogy mégis neki kellett. Nem csinál ebből ügyet, annyit kért, hogy pontosan mondjam meg, melyik márka vagy mit nézzen a csomagoláson, hogy nehogy rosszat hozzon.
jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Gyakran járok boltba és szeretem magamnak kiválasztani, így nem szokott előfordulni, de természetesen nem okozna problémát a páromat elküldeni. Én legalábbis elküldeném és elvárnám, hogy ne okozzon neki problémát, hogy női dolgot kell vennie. Ahogy azt is elvárhatónak tartom, hogy egy pontos típus alapján meg tudjon találni valamit egy felnőtt ember egy boltban, de az az igazság, hogy még én se veszek neki inkább semmilyen fogkrémet, ha nem találom, amit tudom, hogy használni szokott, szóval nem vetném a szemére, ha magától nem tudja milyet vegyen, ha nincs amit kérek.
jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 60%-ban a férjem veszi.


Mikor megismertük egymást úgy alakult, hogy nála maradtam éjszakára. Éppen megvolt. Másnap reggel együtt mentünk betétet venni.


Azóta is vesz nekem ha megkérem. Képet szoktam neki küldeni arról, hogy milyet szeretnék és azt hozza. Szerintem felnőtt embernek nem kell, hogy ez gondot okozzon.

jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szokta. Megbeszéljük,milyenből mennyit. Tudja,mit használok,és ő intézi a nagybevásárlást.
jan. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rávenni? Barátom is vett már nekem, mikor beteg voltam és elfogyott a tampon. Nem olyat, mint szoktam használni, de egy menzeszt kibírok a másik fajtával.
jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik reggel a vőlegényem egy doboz tampont és egy tábla csokit hagyott nekem az asztalon. Pont a megfelelőt vette mindkét termékből. 🤗
jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!