Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is így van vele? (Tanga)

Más is így van vele? (Tanga)

Figyelt kérdés
Randi miatt hordok ma tangát. Sajnos azt vettem észre hogy vécé után (kakilás után)meglehetősen kellemetlenebbé válik a viselése, bök, szúr. Most is érzem. 19 L
jan. 29. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem néha szorítja a tökömet, így csak lazább nadrághoz veszem fel.

WC után meg kimosom a lukam.

jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem nem szúr. Biztosan rossz anyagból van a tiéd.
jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Sima bugyiban miért nem jó az a randi?
jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Wc utan alaposan tisztisd, töröld at magad. Ha van lehetöseged mosakolj meg alulrol is.

Viszont ha kenyelmetlen a tanga viselese, akkor hordj normalis, vagy brazil fehernemüt. Rengeteg a valesztek ami kimondottan alkalmi, szexi, csipkes.

Hidd el, ha odaig eljutsz a pasival... nem az fogja erdekelni milyen tipusu also van rajtad.

jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális töröld meg magad, mosd le, ha van lehetőséged, és ne valami csipkéés cuccot vegyél, hanem pamutot.


Én szinte minden nap tangát hordok, mert kényelmesebb viselet, viszont jó minőségű anyagból készültet, nem műszálas meg selyem "csodát".

jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt halkan megjegyezném, hogy a pasit nem az érdekli, milyen bugyi van rajtad, hanem mi NINCS rajtad ;)
jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Fürdés nagyvécé után. Ha nem otthon történik, akkor minimum nedves törlőkendő.

Ugye hölgyek, nem húzzátok be kakilás és sima wc papír használat után a cuccos hátsótokba a tangát, ami odacsúszik a hüvelybemenethez is? Így készülsz randira...? Azta.

jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az aztán jó, hogy a nedves törlőkendő még jobban szétkeni a gittet. 😂
jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nedves törlőkendő wc papír használat UTÁN. Ha nem tud fürdeni.
jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!