Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tanga tényleg egészségtelen?

A tanga tényleg egészségtelen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap azt viselek,de sok helyen olvasom,hogy nagyon nem tesz jót. Mennyi igazság van benne?
2023. jún. 27. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokott panaszod lenni hüvelygomba, fertőzés stb. én nem aggódnám túl a dolgot.
2023. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges aggódni ezen bő tíz éve viselem heti több napot. Ha tisztálkodsz rendesen és odafigyelsz az alapvető higéniára nem lehet baj
2023. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oke, nevezzuk neven. A vegbeled meg van mosva nagyon? Mert leules-felallasnal elcsuszik, az e-coli bakterium elol nem jo.
2023. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán jó hosszú távon.
2023. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Nos, ezen típusnak megvannak a maga veszélyei, amit valaki vagy tudomásul vesz vagy nem. A preferenciái mindenkinek mások, ezért nem mindenki ignorálja vagy használja.

Természetes, hogy a veszélyek nem 2 nap után fognak érvényesülni, de olyan folyamatokat indítanak el, amik évek után nagyon nehezen válnak visszafordíthatóvá.

Szóval igen, megvan a maga ártalma, de még egyszer mondom, ki hajlandó ezeket tudomásul venni, ki homokba dugja a fejét ezek kapcsán.

2023. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
#3 vagyok. "Természetes, hogy a veszélyek nem 2 nap után fognak érvényesülni, de olyan folyamatokat indítanak el, amik évek után nagyon nehezen válnak visszafordíthatóvá." Most vagyok 31 és kb 14 éves korom óta viselek rendszeresen tangát. Mikor lesz ebből bajom? Vagy ha már van akkor mire figyeljek?
2023. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 winR ***** válasza:
100%
Feleségem 30 éve tangát hord, mindenfélét, a spárgától kezdve a brazilig, pamuttól a szintetikusig, de soha semmi baja nem volt.
2023. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt különösebb bajom vele.24N
2023. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éve tangát hordok, soha semmi bajom nincsen, annyi a titok, hogy pamut anyagú legyen és normálisan tisztálkodjak pl kakilás után bidé vagy megmosom.
2023. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kakilas után érdemes még a popsit külön vízzel is megmosni.
2023. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!