Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után mennyi...

Menstruáció után mennyi idővel lehet menni úszni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van úszótampon is,de nem használok tampont. Öt napig szokott tartani a verzesem, a hatodik napon már lehet? Vagy akkor még fogékonyabb az ember a fertőzésre?

jan. 30. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan mehetsz amint elallt a verzesed.

Ha ovatosan felnyulsz csak par centit a huvelybe es nincs az ujjadon semmi akkor mar jem verzel es mehetsz

jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Közben is lehet tamponnal vagy tölcsérrel. Nem kell úszótampon.
jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertozestol nem kell tartani. Az a lenyeg hogy ne verezz a vizbe
jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen már nem verzek mikor mennék! De úgy hallottam menzesz után még pár napig fogékony az ember a fertőzésre. Nem tudom ez tényleg így van -e?
jan. 30. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így. Ha kijossz a vizbol zuhanyozz le es torold magad szárazra. Ennyi a titok
jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor. Nincs ilyen, nyugodtan mehetsz. Sőt, mensi alatt is, csak tamponnal. Utána meg nyugodtan, nagy valószínűséggel nem kapsz fertőzést normális uszodában, mert a vizet kötelező folyamazosan fertőtleníteniük, hacsak nem egy leppukant helyet nézel ki.

A termálvizes fürdőket esetleg érdemes kerülni, mert ott azért sok örgelány lusta kijönni pisilni és a meleg vízben jobban szeretnek terjedni a baktériumok.

jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!