Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten van olyan nőgyógyás...

Budapesten van olyan nőgyógyász, akihez nyugodt szívvel mehetek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen egy megbízható orvost keresnék, akiben megbízhatok, ismertek esetleg ilyet? Ti kihez jártok?

febr. 1. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ott nem nagyon van.
febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy orvos , főleg egy nőgyógyász , napi szinten annyi puncival találkozik , hogy már unja !

Komolyra fordítva a szót: talán egy közép korú nőgyógyász lehet a nyerő ,neki már van tapasztalata és jobban hajlik esetleg a modernebb eljárások felé , aki kedves és oda figyel a páciensre , törődik vele és nem csak az egyik páciensét látja a sok közül.

febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
S miért fontos hogy leszbikus legyen az adott nőgyógyász? 😂 Keress fel akkor egy sima női nőgyógyászt, gondolom nem nyalakodni akarsz vele, hanem orvosi segítséget vársz.
febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Az összes csak azt akarja, ismerek én is párat. Néhányan még gázt is használnak.
febr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm a válaszod, nehéz megtalálni az olyat, aki még nem égett ki. Borzalmas élményem volt az utolsó vizsgálat után, ezért inkább keresek magán úton.

#4 nem az a fontos, hogy leszbikus legyen, hanem az hogy nem egy bunkó paraszt, akinek el sem tudom mondani az esetleges panaszaimat, vagy felvázolni neki a szitut, hogy leszbikus kapcsolatban élek. Vagyok abban a korban, hogy már szűrővizsgálatokra kell járni.

febr. 2. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Csirzó Ádámot doktort ajánlom, emberséges, kedves, megbízható, sosem paraszt.
febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, leszbikus kapcsolatnál is van behatolás. Csak a terhesség esélye nulla.
febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy nincs hátsó szándék. Ennyit megtanultam az orvosi pályán.
febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát minden orvos kíváncsi a nemiszervünkre?
febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!