Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertek olyan nőgyógyászt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőgyógyászt (nőnemű) Budapesten, akihez leszbikusként is nyugodt szívvel el tudtok menni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A nőgyógyászokat nem érdekli a szexuális orientációd, nem azzal foglalkoznak.
2018. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes engem is erdekel.

Hiaba mondjatok, hogy igy nem szamit, ugy nem szamit... nekem is volt kellemetlen tapasztalatom nogyogyaszokkal es jobb lenne olyanhoz menni akinel nem kell titkolozni meg ugy fogalmazni, hogy ugy tunjon mintha...

Ezt csak az ertheti, aki mar atelte a kinos pillanatokat.

2018. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr Boros Edina
2018. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán megprobálhatnád azt, hogy első találkozáskor közlöd vele. Ha pofákat vág, akkor rácsapod az ajtót. Persze ezzel ne akkor kisérletezz, amikor sürgős bajod van.

Én ha nőgyógyász lennék, ugyan olyan tisztelettel és odaadással bánnék heteróval, homoszexuálissal, gazdaggal szegénnyel.

2018. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezen kérdésemre válaszként ismerősi körben dr. Oláh Orsolya neve merült fel. Csupa jót és pozitívat hallottam róla, fiatal, nagyon jó szakember, külföldi tapasztalattal rendelkezik és feltételezem róla, hogy ő képes lenne úgy kezelni a helyzetedet, ahogy azt egy orvosnak illik.


[link]

2018. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!