Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki esetleg le tudja nekem...

Valaki esetleg le tudja nekem ezt "magyarra" fordítani? Jövőhéten jutok csak egy nőgyógyászhoz.

Figyelt kérdés

A Szövettanom eredménnye.


bõ kaparékos mintában vérzéses és stromalis szétesést mutató endometrium látható, melyeken

belül fibrin thrombusokat tartalmazó érátmetszetek figyelhetõk meg, ezen felül olyan

nyálkahártya lemezek mutatkoznak melyeken belül secretios, gyér secretoros jeleket mutató

mirigyek változatos formái látszanak. Egy-egy lemezben minimális stroma fibrosis is

megfigyelhetõ. A mintában ezen felül portiohám részlet látható még. Malignitásra utaló jel

nincs.VÉRZÉSES STROMALIS SZÉTESÉST MUTATÓ ENDOMETRIUM SECRETIOS MIRIGYEKKEL.


ENDOMETRIALIS POLYPUS VALÓSZÍNÛSÉGE.



#nőgyógyászat #szővettan
febr. 2. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen méhtest polipod van valószínű. Rosszindulatú elváltozásra nincs jel.

Minek kapcsàn kérték a szövettant?

febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dec 20. Óta véreztem. És ez miatt január 28.án csináltak egy tisztító mütétet. De a sor vértől nem látták mi a baj. Ezért küldék el szövettanra.

Köszönöm válaszod.

febr. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!