Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek normálisak...

Ezek a tünetek normálisak menstruáció 1.napján?

Figyelt kérdés

Késett egy két napot a menzeszem,majd elkezdtem enyhén vérezni,mai napon már rendesen megjött, mintha egy kicsit jobban is mint máskor. Olyan rosszullét volt rajtam. Szédülés,mintha mindjárt össze esnék. Nem mertem biciklire sem ülni,pont el kellet mennem itthonról. Mielőtt megjott volna is furcsán éreztem magam. Menjek orvoshoz,vagy ez oké még?

Igen máskor fordult már elő,hasonló rosszullét.

30 éves vagyok


febr. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez előfordul, valószínű front van mert menzi nélkül is migrénnel keltem én is. Menzi alatt mindenkéll szedj reggel magnéziumot este vasat, nekem segìt! Az is jó, ha már előtte szeded. A magnéziumot folyamatosan is érdemes.
febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem ilyen durván, de nekem is volt már, hogy szédültem. Kiderült, hogy alacsony a vasam, mióta szedem, azóta nem volt ezzel gond. Lehet nálad is csak ennyi a gond.
febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Ez most vicc? Tényleg 30 éves vagy és ilyen kérdéssel állsz elő? Hol laksz valami tanyán?

Gondolom az elmúlt 15 évben min. 180 menzeszen túl vagy és ez most kérdés?

febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltatok, hogy régebben nem volt így?

Ez most van így kb.3 éve.

Miért kell egyből le sötétezni bárkit is? Én is irhatnám,hogy hú de sötétek vagytok,hogy ilyenre nem gondoltok.

Laborban voltam nem olyan rég,és rendben volt a vasam,ahogy minden más is.

febr. 2. 18:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!