Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nógyógyászatba magánba vagy...

Nógyógyászatba magánba vagy államiba? Nőhöz vagy férfihoz?

Figyelt kérdés
febr. 3. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Magán és férfi.
febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Indoklással!
febr. 3. 12:39
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Csak magán, és nem az illető nemén múlik az ellátás minősége.

Magán, mert már nem bízom az állami ellátásban, sajnos sokszor csalódtam, félrekezeltek. A nőgyógyászat amúgy is elég bizalmi kérdés szerintem, elvégre nem a füledet vagy a kislábujjadat vizsgálják és kezelik, hanem annál sokkal intimebb területet. Ráadásul így a saját dokim mindig tisztában van az állapotommal, kereshetem a kérdéseimmel bármikor szinte, áll a rendelkezésemre (nyilván nem éjjel és hétvégén).

A neme nekem mindegy, hallottam már kegyetlen nő nőgyógyászról is, nekem férfi dokim van, aki nagyon kedves és rendkívül alapos. Nem hiába járok hozzá 18 éves korom óta. Inkább tényleg az számít, hogy normálisan álljon a pácienshez, empátiával, kedvességgel.

febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Magán és férfi. Férfi, mert a nők durvák, és magán, ha normális ellátást akarsz.
febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Te elváros az indoklást de egy értelmes kérdést nem tudsz összerakni, ezért

Magán ellátásba mennék és csakis transzvesztitához.

febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
*elvárod
febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Hogy lehet ennyire általánosítani, borzalom.....


1. Ha valaki szakmailag kompetens, akkor nem lesz hirtelen idióta, amikor az állami rendelőbe kerül.

2. Az, hogy valaki mennyire empatikus, az nem a nemén múlik.


Van egy csomó sztk-s orvos is, aki normálisan és szakmailag tökéletesen ellátja a betegeit, és van olyan magándoki is, aki meg egy idióta.

Azért nem egyszer kell ám az állami egészségügyben a magán után eltakarítani a szart....

febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok! Azért magánba, mert nem 5 perc van rád és a problémádra , mint egy sztk-s rendelésen (tapasztalat) és azért férfihoz mennék csak, mert nekem eddig jó tapasztalatom van velük (magánba), sokkal empatikusabbak, mint a nők. Ennyi. Remélem megfelelt az indoklás.
febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tökéletes volt, köszi!
febr. 3. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 7, 3 vagyok.

Az állami rendelés felénk úgy működik, hogy aki éppen ott van, mert műszakban van, az fog vizsgálni. Hát ne haragudj, de nincs kedvem ahhoz, hogy egy rutinvizsgálat alatt egy random idegen turkáljon bennem, aki valószínűleg akkor lát először. Nem azt mondtam, hogy mindannyian inkompetensek az államiban, na de mi van, ha pont sikerül kifogni aznap azt az egyet? Ezt nem kockáztatom, ezért megyek a saját orvosom magánrendelésére.

Például van egy konkrét orvos a körzetes kórházamban, akinek a látványától a hányinger kerülget, abszolút nem adom meg az esélyt sem, hogy a kezei közé kerüljek.

febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!