Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne váljon...

Mit tegyek hogy ne váljon súlyosabbá? Húgyhólyaggyulladás

Figyelt kérdés
Régebben volt de akkor már nagyon komoly volt,vért pisiltem ,akkor kaptam antibiotikumot és nehezen de elmúlt.Akkor azt mondta a doki hogy a balaton vize miatt volt.Ebben az évben nem is voltam vízben mert eltört a lábam nyáron.Viszont most megint érzem hogy húgyhólyaggyulladásom van csak még kezdetleges.Mit tudok itthon tenni amivel elmulaszthatnám?Kamilla teát iszok.
2010. okt. 24. 09:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
most észre vettem hogy a vizeletemben volt vmi fekete.elkezdtem fültisztító pálcikával nyomkodni és szétporladt.lehet vese homokom vagy kövem van és ahogy távozik az fáj?most sem véreztem.
2010. okt. 24. 13:38
 12/23 A kérdező kommentje:
sőt kezdek jobban lenni.de azért kedden elmegyek dokihoz.
2010. okt. 24. 13:38
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha véreset pisiltél, az nem vicc, azt te nem fogod házilag kikúrálni. Irány a doki, és nem kedden hanem hétfőn!! én nem vesekőre gondolok, neked durva hólyaghurutod van. Vesekőnél iszonyatos görcseid lennének vesetájon. Megelőzésként ajánlom a tőzegáfonya kapszulát én is azt szedem és nagyon jó. Jók a a cickafark, zsúrló, medveszőlő gyógyteák is, de a tőzegáfonya a leghatékonyabb.
2010. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
most iszok cickafark és kamilla keverék teát
2010. okt. 24. 18:08
 15/23 anonim ***** válasza:

Azert menj majd el orvoshoz, de nagyon jol tisztulsz, es csinald ezt a gyogyfuvekkel tovabb. Keszits furdot, vagy csak ulofurdot, mivel annak is van gyogyito hatasa.

Megfozol egy fazek vizet es leforrazod a gyogyfuveket, amit hasznalni szeretnel, de a cickafark es a mezeizsurlo lenne a legjobb erre. Ezt beleontod mar az elo keszitett furdovizedbe es belefekszel s ez tartson 10-15 percig. Erdemes egymas utan, tehat 3 napon at vegezni!

Jobbulast!

2010. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mikor nekem vesekövem volt tea szürön át kellett pisilnem,hogy lássam mi távozik.
2010. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vesekő tévozott. Ha már máskor is volt, mindenképpen meg kell nézetned, ultrahanggal, mert így bármikor levállhatnak kisebb nagyobb darabok. A nagyobbak iszonyatos görccsel járnak. Ezt tartsd szem előtt, és nem azt, hogy ha kicsit jobban vagy, akkor elhalasztod máskorra.
2010. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
nem mentem dokihoz,de a rengeteg tea és ülőfürdő elmulasztotta.
2010. okt. 27. 09:21
 19/23 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy jobban vagy!

A gyogynovenyeknek a gyogyito hatasaban kell biznod, es hidd el, hogy igy mindig segiteni fognak Neked.

Az En kis hazi patikambol ezek a gyogynovenyek sosem fogynak ki, mivel mindig ezzel kuralom onmagamat, de a csaladomat is, mivel gyogyszert nem szedunk.

Most foleg, hogy huvos van, igy szivesebben iszunk teat, mint vizet. Te nyugodtan fogyaszthatod ezeket a teakat mindennap, tehat a cickafarkteat napi 1 cseszevel, es igy hidd el, hogy megelozod a betegsegedet, es jot teszel a szervezeteddel, mivel egeszsegesek ezek a teak.

Az aranyvesszo tea pl. nagyon jo a vese problemakra, de erdemesebb elmenni es szetnezni es megismerkedni ezekkel a gyogyito novenyekkel es hidd el, hogy megtudod tanulni azt, hogy onmagadat tudod kezelni hazilag.

2010. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!:)
2010. okt. 28. 09:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!