Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne váljon...

Mit tegyek hogy ne váljon súlyosabbá? Húgyhólyaggyulladás

Figyelt kérdés
Régebben volt de akkor már nagyon komoly volt,vért pisiltem ,akkor kaptam antibiotikumot és nehezen de elmúlt.Akkor azt mondta a doki hogy a balaton vize miatt volt.Ebben az évben nem is voltam vízben mert eltört a lábam nyáron.Viszont most megint érzem hogy húgyhólyaggyulladásom van csak még kezdetleges.Mit tudok itthon tenni amivel elmulaszthatnám?Kamilla teát iszok.
2010. okt. 24. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Rengeteget igyál és a kamillából csinálhatsz fürdőt is, amibe beleülsz.
2010. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mondjuk ott kéne kezdeni, hogy elmész orvoshoz...amúgy meg rengeteg cickafarkfű és kamillatea + ezekből ülőfürdő, az antibiotikum mellé, amit a doki ír fel, meg kiegészítő kezelésnek mehet Urogin vagy egyéb hasonló, amit a doki ajánl
2010. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mezeizsurlo,utifu,csalan, cickafarkfu, ezeket a gyogynovenyteakat igyad, lehet felvaltva is. A mezeizsurlot es a csalant kellene ehgyomorra elfogyasztani, a csalan vagy a cickafarkfu teat pedig napkozben fogyasztani 2-3 cseszevel, de kortyonkent.

Ulofurdot keszits, mezeizsurlobol-csalan-cickafarkfubol, de ezt egy par napig vegezd. Naponta fogyasszal 2-3 cikk f.hagymat nyersen.

Jobbulast!

2010. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszönöm

talán még időben elkaptam,mert most éjjel keltem fel hogy nagyon kell pisilnem de nem jött ,vagy 15 percet ültem mire apránként szaggatottan megindult.

2010. okt. 24. 09:53
 5/23 anonim ***** válasza:

Melegvizes palackkal,jó meleg zoknival feküdj le.

Jó sok meleg tea,hogy ki tudja mosni a hùgyutakat.

Èjjel jó ha felkelsz pisilni,hogy ne tudjanak a bacik felszaporodni.Tökmag kiválló,tözeg áfonya tablettával.

2010. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nehezen,szaggatottan jött,akkor nem hiszem, hogy időben elcsípted,már bocsi :D Ha annyira durva volt a múltkor,hogy vért pisiltél,akkor a helyedben nem várnám meg,míg megint odáig fajul. A dm-ben lehet kapni theiss fürdősót. Kék meg rózsaszín is van. Azok is jók,kiegészítésnek.
2010. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

azt hiszem holnap doki lesz:(

véres volt a vizeletem is és a zsepi is.

pedig az éjjel jelentkezett.

lehetséges hogy a veséimmel van baj??

kiskoromban vesemedence gyulladásom volt ,mind a kettő .

félek nehogy leálljon vmelyik.:((

2010. okt. 24. 10:38
 8/23 anonim ***** válasza:
Eddig a legjobb ötletnek a doki látszik. Ha ő sem használ, akkor bármilyen teát ihatsz, felváltva.
2010. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

na most azért írok ismét mert rengeteg folyadékot ittam 4 deci forralt tejet és 6 deci forró teát és most könnyebb volt pisilni is meg nem vérzett.

a baj hogy holnap nem tudok elmenni dokihoz mert párom elmegy vidékre dolgozni én meg itthon vagyok lábtörés után.most tanulok járni és egyedül azért nem tenném meg az utat.ma még rengeteg folyadékot iszok csak forrón és remélem estére nagyjából kitisztulok

2010. okt. 24. 12:00
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor szépen kihívod az orvost házhoz
2010. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!