Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a mellbimbó...

Mi okozhatja a mellbimbó fájdalmat?

Figyelt kérdés
Tudtommal nem vagyok várandós, és korábban a pms tüneteim között sem szerepelt ilyen jellegű fájdalom. A mellem nem fáj, nem érzékeny, de a mellbimbóim kb 2 hete annyira érzékenyek, hogy rendesen fáj ha hozzáérek. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi okozta? Hogyan “orvosolta”?
febr. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem régen ez általános tünet volt a luteális szakban, manapság nem jellemző, de mikor pozitív lett a tesztem, akkor is fájt.

De nem tudomhatom, hogy a ciklus melyik szakaszában vagy és mit jelent a "tudtommal nem vagyok terhes"...

febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A luteálisban vagyok, és azt jelenti amit írtam, nem tudok róla hogy terhes lennék :)

A kérdést azért írtam ki, mert ilyen tünetem sosem volt korábban. Ha ez fix pms tünet akkor megnyugszom, ha nem akkor az érdekel mi lehet még - ezért érdekel, hogy másnak volt-e ilyen/ehhez hasonló tünete.

febr. 4. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Peteérésem utáni 2 hétben szokott előfordulni, változó h az elején vagy a végén. Olyankor 3-4 napig én sem merek hozzáérni, fogalmam nincs mi okozza. Amikor terhes lettem annak idején, semmilyen tünetem nem volt, gyanús volt, egyébként vmi mindig van.
febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!