Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó/fehér folyás mellbimb...

Átlátszó/fehér folyás mellbimbókból, terhesség nélkül! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Vérzés után pár nappal észre vettem, hogy még mindig fájnak a cicijeim, főleg a jobb oldali. Megnyomkodtam kicsit, erre tejszerű lé jött ki belőle! A másikból is jött, de kevesebb. Mi okozhatja, ha terhes nem vagyok?
2018. máj. 30. 14:12
 1/4 Cement Ilona ***** válasza:
75%
Hormon indadozás, hormonprobléma az oka. Ha nem rendszeres akkor nem kell foglalkozz vele.
2018. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magas prolaktinszint okozza, úgy tudom. Normálisnak azért nem mondható, beszélj egy orvossal.
2018. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában magas prolaktin szint. Olvass utána, sok oka lehet, és menj inkább dokihoz. És ne nyomkodd, mert az ront rajta.
2018. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amióta megnyomkodtam a jobb oldalit és kijött az a folyadék az óta nem is érzem azt a fájó, feszítő érzést.
2018. máj. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!