Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan elkeseredett vagyok és...

Olyan elkeseredett vagyok és picit depis, és minden hónapban ideges vagyok afelől, hogy meg fog-e jönni. Okozhatja-e a mostani problémámat egy terhesség?

Figyelt kérdés
1.5 éve élek nemi életet, de szinte az elejétől kezdve minden hónapban agyon izgulom magam... Pedig sosincs rá okom, hisz mindig védekezünk és megnézzük, hogy nincs-e kiszakadva a gumi. És olyan idegesítő hogy mindig mindent beképzelek magamnak. Most is így van, tnap kellett vna mejönni és még mindig semmi, pedig ebben a ciklusban alig voltunk együtt a párommal. Ma volt enyhén sárgás folyásom és 12 óra körül hányingerem volt. És attól félek, hogy terhes lettem, de a párom szerint megint csak beképzelem, mert mindig védekeztünk és nagyon óvatosak vagyunk, a gumi pedig 1x sem szakadt ki... Ez a sárgás folyás jelentheti azt is h hamarosan meg fog jönni? A hányinger mellé enyhe hasmenés is társult... szol reménykedek h megbetegedtem és nem baba van a dologban... Mit gondoltok?
2009. jan. 4. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire vigyáztok, akkor biztos nem lehet "baj".

Szerintem is az van a dologban, hogy beképzeled a terhességet. A mensi sok minden miatt késhet vagy jöhet előbb...ha stresszelsz, tuti késik. Ezt a babára vágyó nők is meg tudják erősíteni, hidd el.

Nincs okod félni a terhességtől, felesleges emiatt paráznod és minden hónapban arra várni, hogy beüt a krach. A saját (és a párkapcsolatod) érdekében is sztem hasznos lenne, ha elhinnéd, hogy amig ilyen okosan védekeztek, nem lesz babó.

2009. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak most ez a hányinger idegesít...:S ajj olyan hülye vok :S
2009. jan. 4. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

szia át tudom érezni a problémád. Én képzeld 4hóapon keresztül(menstruáltam közbe) teljesen frászba voltam h jaj terhes vagyok és annyira bemagyaráztam magamnak h elkezdett nöni a hasam...közben persze magam is tudtam h nem lehetek az de ez amikor éjszaka felébredtem rémálmomból nem nagyon érdekelt. Végül valami fertőzés miatt elmentem nödokihoz...egy szót se szóltam neki h ilyen meg olyan képzeteim vannak megvizsgált és mivel nem közölte h terhes vagy valami ezért megnyugodtam...azóta gyógyszert szedek de jelenleg ettől is parázok mert ez az eslö hónap amikor csak a gyógyszerre bízom magam és máshogy nem védekezünk a barátommal. Azt tűztem ki magamnak hogy ha most megjön a szünetbe akkor megnyugszom és bízni fogok a bogyóban. Szóval nem csak te vagy ilyen "hülye". Barátnőm azt mondja hogy betegesen félek a terhességtől...nem tudom de az biztos hogy majd 8kilot fogytam 3hónap alatt, ez jó is volt meg rossz is azóta refluxtól szenvedek és sztem sem éri meg ezen idegeskedni. Próbáld ki a tablettát sokkal kisebb az esély h baleset történik. Ha pontosan szeded, és figyelsz a hasmenésre és a gyógyszerekre!!!! Attól pedig h meddő leszel nem kell tartani vagy hogy elhízol én speciel amióta szedem a norbiféle update-eet csinálom és nemhogy híztam volna hanem fogytam bár még csak most szedem a 2. levelet. Ja és sztem azért mert ilyen tulaggódos vagy jó ha megvárod a 2.levelet mert pl én nem tudtam olyna aludni ha 2. héten már csináltuk volna hiába van a betegtájékoztatóra írva hogy 1. naptól védett vagyok !!! pedig oda csak igazat írhatnak . A másik dolog pedig most járvány van lehet attól van hányingered nekem is van..."hülye" is voltam miatta, és tetejébe alhasi fájásaim is voltak ami most valószínűleg hólyaggyulladásba fordult át mert fáj ha pisilek:S Szóval nyugi csak magadnak és a párodnak ártasz...arról nem is beszélve hogy lehet h elege lesz egyszer és magadra maradsz...Amúgy tudom h nem direkt csinálod pontosan nehéz dolog sajnállak. De sztem most se vagy terhes. Remélem azért érdekes volt ez a kisregény. szia

h.k.

2009. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és most gondolkoztam lehet a hányinger attól is h neked is kialakult a reflux sajnos ez mostanában "divatbetegség". A sok idegeskedéstöl alakulhat ki ha sok mindent magadba fojtasz stb. Nem szokott gyomorégésed lenni? vagy böfögni nem szoktál feltűnően sokszor? nem a nagy kanböfögésre gondolok hnem csak simán böfire...Meg lehet oldani házilag is savlekötökkel stb de sztem menjél el dokihoz abból nem lehet baj. Amúgy itt eegy link a betegségröl: [link]

Na szia. h.k.

2009. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hú nem is gondoltam, hogy ez nálam már betegség :S De am azóta megjött és megnyugodtam és nem is volt hányingerem... De am sokat jön rám a büfizés ah írtad te is e csak így halkan v h mondjam... Akk lehet majd megnézetem magam orvossal, de a barátom szerint ideggyógyász kéne először XD na mind1 most próbálok optimistán élni és köszi még1x a segítséget:)
2009. jan. 5. 17:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves h.k!

Tökre megnyugtattál, hogy nem csak én vok "nemnormális" :) Én nekem anyukám mondta h írassunk tablettát, de még kiskorú vagyok (nemsoká 17) és félek a tablettától... Mert sok fórumon olvasgattam már felőle, és azt írták sokan hogy nem jött össze a kisbaba amikor akarták és nagyon nehezen állt vissza a ciklusuk meg ilyenek... És engem anyukám elég későn szült és én megfogadtam h 23-24 évesen én már szeretnék kisbabát... És félek, hogyha elkezdek gyógyszerezni, akk amikor abbahagyom nem fog összejönni azonnal... és én nem akarok éveket várni...

De amúgy a gumiban én teljesen megbízom, mert uje mindig leellenőrizzük, hogy nem-e kiszakadt... De mégis mindent beképzelek magamnak... De innentől kezdve próbálok nyugisabban élni.... És köszi h leírtad a te kis sztoridat:):) És remélem, hogy neked beválik a tabletta ;):)

2009. jan. 5. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha azon izgulsz mindig hogy jaj terhes vagyok akkor nem bízol meg a gumiba...
2009. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor és ott megbízom, csak később bemagyarázom h miwan ha mégis volt vmi, pl kiszakadt és nem vettük észre, v petting közben esetleg vmi... ááhh hagyjuk... aki nem élte még át az nem is fogja... örüljetek neki h ti nem vagytok "idegbeteg"ek:D
2009. jan. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!