Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Nem szabadulok...

Mit csináljak? Nem szabadulok a gombától

Figyelt kérdés

Rendszeresen visszatérő gombám van. Már többször voltam orvosnál, tenyésztették stb azt mondta az orvos, hogy használjak canesten kombi unot, ami hat is, de pár napig.

A munkahelyemen sajnos nincs női mosdó csak férfi ami látszatra tiszta, de lehet hogy ez okozza a visszatérést? Egyébként nem eszek cukrosan, hogy candida legyen, minden nap fürdök 2x is, sose veszek vissza koszos bugyit, nem fekszek össze mindnekivel (1 partnerem van).

Miért van ez? Az orvosommal még így ilyen beszélgetésbe nem bonyolódtam.

Tapasztalatok?


febr. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A candidanak nem sok köze van ahhoz, hogy kivel fekszel össze. Természetesen is jelen van a szervezetedben, ha legyengül a saját baktériumflórád, akkor elszaporodik és ez okozza a panaszokat. Az immunrendszered és a hüvelyflórád kellene erősíteni szájon át szedhető, illetve hüvelykúp formájában probiotikummal.
febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Immunrendszer, bélrendszer, egészséges táplálkozás. Kéne egy jó orvosi team endokrinológus, gaszzroenterológus és dietetikus aki kideríti. Na meg simán lehet hogy pszichés vonal is van
febr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Félig szedtél Fluconazol tabblettát?

Nekem is mindig visszatér, veleszületett immunhiányos vagyok.

febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek fluconazolt, fogamzásgátlót szedek és valami anyagára allergiás is vagyok. (ismeretlen gyógyszer allergiám van)
febr. 16. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegény. Pedig fél évig tartó kúra nekem is segített egy ideig. (Kislány korom óta havi szinten előjön)

Lehet a fogamzásgátló nálad a ludas. Mielőtt elkezdted szedni, akkor is gyakrabban volt? Nincs cukorbetegséged?

febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!