Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sem a szemölcsöktől se az...

Sem a szemölcsöktől se az orrdugulástól nem szabadulok meg pedig már alkoholos ecsetelőt fagyasztásos módszert orrsprayt szteroidosat is kipróbáltam de nem javult nem múlt el egyik nyavaja sem mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Az alkoholos az keményebb izmosabb erősebb de a fagyasztás se egyszerű de a fagyasztást azt még kibirtam wartnerrel

A verummal az tömény alkoholos oldat és két hétig vagy hetekig kell ecsetelni

Én nem értem mér nem vágják ki őket az ujjaimból és tenyereimből.

Az orrsprayek ugyanezek ugyanez addig alkalmazható amíg el nem sorrvad el nem sorvassza az orrnyálkahártyát de szar az is

A jobb orrnyyílásom szűkebb mint a bal orr rész.



2023. okt. 19. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Mometason Nasotasone Rhinospray hatszáz hatezer féle fajta vacak ki volt már próbálva!!!
2023. okt. 19. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint a szemölcsök az ujjaidon ill. a tenyereden vannak ?

Elárulok egy intim titkot. Amikor nekem a talpamon volt szemölcs (amit feltehetően uszodában kaptam el) és még viszonylag hajlékony voltam, akkor egy nap odaültem a gáztűzhelyhez egy megfelelő méretű szöggel (amit fogóba fogtam). A gázlángon vörösizzásig melegítettem a szög fejét majd szépen, lassan óvatosan kiégettem a talpamon levő szemölcsöket. Sokáig tartott, mert éppen csak odaérinteni szabad a bőrhöz az izzó tárgyat, de a dolog mesze nem olyan drasztikus, mint amilyennek tűnik. Az érző idegvégződések ugyanis a magas hő miatt szinte azonnal tönkremennek, érzéketlenné válik a bőr és többszöri odaérintéssel kellő mélységben lehet kiégetni a szemölcsöt. Minimálisan fáj és nem vérzik, ami óriási előny. Azóta sem jöttek vissza a szemölcsök.

2023. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

1. Orrdugulás mióta van, véletlenül nem a Pfizer COVID védőoltás után pár hónappal alakult ki ez a probléma?

2. Szoktál bort fogyasztani, milyen gyakran?

3. Más alkoholt?

2023. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. hozzászólásom célja egyfajta "felmérés" is lett volna, amivel

segíthetnél tapasztalatokat összegezni.


1. Pfizer oltás esetleges mellékhatása érdekes lehet.

2. Borban lévő szulfit (erjedésgátló) értágító hatása érdekes lehet, de inkább csak gyakori borfogyasztóknál.


Írtál ugyan privát üzenetet, de abból pontosan nem értékelhető az 1. számú probléma eshetősége.

2023. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!