Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nehezen tudok wcre menni...

Nehezen tudok wcre menni mások jelenlétében . A párom vagy családtag jelenlétében nem gond de most itt van 3 idegen velem egy szobában ha este nem megy reggel menne a kave után de akkor mindenki itt van . A szobabol nyílik a wc. mit csinaljak ?

Figyelt kérdés
febr. 9. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Szólj hogy forduljanak el!
febr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is kórházban voltam, 3 napot, nem is volt székletem csak otthon. Doki azt mondta normális.
febr. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nézd. Őket ez egyáltalán nem érdekli, csak téged. Hogy mit csinálj? Hát, nem igazán lehet mit tenni. Tulajdonképpen szorongsz ilyenkor.
febr. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Mit csinálj? Elmész mosdóba.


Hidd el, ha KELL, akkor nem lesz időd ezen szorongani, hogy bárki bármit hall, mert KELL menned.

febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd... Ezen túl kell lendülni. A főnökeimmel egyetlen szállodai szobát vettünk ki mert kiállítók voltunk a fehován. Reggel irdatlan hasmenésem volt. Nyilván mindenki hallott mindent. Jót nevettünk rajta és ennyi...
febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akinek èpp pisilnie kell, az ne olvassa. :)


Amikor bemész a wc-be, suttogd halkan, hogy


"PisilekPisilekPissssilekPisiPisiPisiPisPisPisss...Ps..Ps...PsPsPsss... PsssPsPsPssss... Pssssssss..."


Közben érzed, hogy elkezd csorogni.


Ha nem segít, gondolj arra, hogy milyen lenne, ha a Balatonban állnál. Hogy milyen kellemes a víz és hullámzik körülötted és ringat téged. Ilyenkor már nem is lehet visszatartani a pisit csak csorog.

febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!