Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt ugye a háziorv...

Terhesség alatt ugye a háziorvoshoz is mehetek belgyógyászati vizsgálat miatt? Lentebb a többi

Figyelt kérdés
A háziorvosom belgyógyász is egyben, és tudom, hogy terhesség alatt el kell menni belgyógyászati vizsgálatra is, viszont hallottam olyat, hogy kizárólag belgyógyászati szakrendelésre. De ez akkor is igaz, ha a háziorvos ehyben belgyógyász is? EKG-t tud ő is csinálni, és volt is már rá példa. Ez azért érdekelne, mert nagyon nem szívesen mennék a területileg illetékes belgyógyászati szakrendelésre, viszont a háziorvosomhoz jóval szívesebben fordulok, minden miatt, bízom benne. Vagy ha nem lehet, akkor magán belgyógyászhoz lehet menni ilyenkor? Kérlek ne hurrogjatok le,hogy,, jaj, mit szégyenlősködsz, meg nem mindegy neked, szülőszobán sem lehet szégyenlősködni'', kényeskedek stb, de nekem igenis számít milyen orvos nyúl hozzám,mivel pl a nőgyógyászomat is én választottam, és kicsit nonszensznek tartanám, ha ebben egyáltalán nem lehetne úgymond beleszólása, vagy választási lehetősége az embernek. Köszönöm a válaszokat, és légyszi, trollkodást most ne.

febr. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Menj a háziorvoshoz. Minden háziorvos alapból belgyógyász.

Ha gond van, szakorvoshoz utal.

febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lehet, így lesz, jó ezt hallani, megnyugtattál! Köszi!
febr. 9. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász adott beutalót a belgyógyászatra, és szóban elmondta, hogy mehetek a háziorvoshoz is. Viszont a mi háziorvosunk eléggé leterhelt, szóval inkább a belgyógyászatra mentem.
febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, ebben a helyzetben érthető, viszont ha lehet választani, amitől tartottam, hogy nem, akkor egyértelmű, hogy a háziorvosomat fogom. Jól van, kicsit megnyugtattatok.
febr. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!