Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első trimeszterben esedékes...

Az első trimeszterben esedékes belgyógyászati vizsgálatot (+EKG) muszáj a háziorvosnál elvégeztetni?Lehetséges, hogy a munkahelyem üzemorvosa vagy egy másik orvos magánrendelésen csinálja meg? A kötelező fogászati szűrés is megoldható hasonló módon?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magánfogorvoshoz járok, ő pecsételt bele, amúgy senki nem nézi, csak a te érdeked.

Belgyógyászati vizsgálat nálam pl kimaradt a vírus miatt, nem fogadott.

2020. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magánorvoshoz is menni. Belgyógyászati vizsgálat nem kötelező, csak az EKG. Amúgy a fogászat sem kötelező, csak ajánlott.
2020. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 petraa07 válasza:
A fogászatra szerintem inkább menjen el! Nagyon is fontos terület. Nem tudom milyen időközönként jár el, de ha nincsenek rendben a fogak nagyon komoly próbákat tudnak okozni test szerte. Ezt a vizsgálatot kizárólag fogorvos végzi.
2020. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet nem voltam egyértelmű, de a kérdés nem arra vonatkozott, hogy elmenjek-e a vizsgálatokra, hanem hogy magán úton is megoldhatóak-e? Hogy egy magánrendelésen is belepecsételnek-e a könyvbe? Úgy tűnik igen, nem voltam benne biztos.
2020. okt. 26. 07:50
 5/7 petraa07 válasza:
Szerintem előfordulhat hogy megcsinálják. Max ha van kiszemelt rendelő meg kell kérdezni telefonon h ők megcsinálják e a várandós vizsgálatot/ gondozás.
2020. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp tegnap voltam magánban fogásznál, külön mondta, hogy vigyem a kiskönyvet, grátisz pecsételt bele. Mondjuk amennyi pénzt otthagyok nála, ez a minimum
2020. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóhoz hasonlóan nekem is ugyanezt mondta a fogorvosom. Hozzá járok egy jó ideje magánrendelésre.
2020. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!