Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszélgetünk a hüvelygombáról?

Beszélgetünk a hüvelygombáról?

Figyelt kérdés

Kinek hogy sikerült meggyógyulnia?

Mit lehet tenni az ÁLLANDÓAN visszatérő hüvelygombával?

Milyen gyógyszerek/gyógymódok váltak be, és mi az ami semmit nem ér?

Hogyan lehet megelőzni?


2010. okt. 24. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Canesten Combi
2010. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 évig volt a visszatérő hüvelygombám, mindenféle kezelés volt, a partnernek is. Szájon át szedhető gyógyszer stb. Orvost is váltottam, de végül a partnerváltás oldotta meg. Az exemmel vége lett (nem ezért) A mostani párommal ilyen gond szerencsére nincs,ugyanazt a fog.gátlót használom.
2010. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=sOIe3yOnSqw



tudod, előbb "el kell kergetni a pasikat".....csak aztán lehet beszélgetni a hüvelygombáról ;)

2010. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig volt szinte havonta visszatérő hüvelygombám. A partnerváltás oldotta meg a problémát...

Azt mondják, hogy némely férfinak erősebb a lúgos kémhatása, és ez okozza (ez is okozhatja) a problémákat.


Tényleg fontos a kémia 2 ember egybekelésekor :)

2010. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem nem a partnerváltás az egyetlen megoldás
2010. okt. 24. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valami a másik partnerben.. nálam az exemnél szex után állandóan visszatérő húgyhólyag hurut gyötört.. aztán szétmentünk (többek között emiatt). Az új páromnál semmi ilyesmi nincs, csak akkor jön elő ez, ha hideg éri az alfelem. Hüvelygombám szerencsére csak egyszer volt antibiotikum után, klasszikus ronda túrós váladékkal, viszketéssel..stb. Én Canestent használtam rá, hanem egy ügyeletes orvosnő írt rá ki egy egyszer használatos krémet, amit egy cső segítségével kellett közvetlenül a hüvelybe nyomni. De sok barátnőm szenved gombától. Próbáld meg a tejsavas hüvelyi védőflóra erősítést. Vegyél Génia vagy Florengyn (vmi ilyesmi a neve) hüvelykúpot a patikában és alkalmazd kúraszerűen úgy 1 hétig. Kerüld nagy ívben finomított cukrot meg lisztet, alkoholt, élesztővel készült dolgokat, mert ezek táplálják a gombát. Egyik ismerősöm mikor csinálta a diétát, egyszer sem jött ki a gombája.
2010. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nem Canestent használtam rá
2010. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!