Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha már nem ugy beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha már nem ugy beszélgetünk mint régen? Tovább lent.

Figyelt kérdés
van egy srác akivel szeretjük egymást, de még nem járunk. Van olyan hogy túl sokat beszélünk és már nincs közös témánk? mostanában allig van miről beszélnünk:/ kb csak a csend megy:| milyen témát hozzak fel?
2011. okt. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább most pár napig hagyjátok egymást, nem jó minden na beszélni, mert aztán csak megszokásból fogjátok azt tenni, és elunjátok. Ha nem akarsz beszélgetés, nélküle napot eltölteni, akkor menjetek el valami olyan helyre ahol együtt vagytok, de nem a beszélgetés a lényeg, pl. ilyen egy bowlingozás, vidámpark, koncert...Remélem segítettem :)
2011. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

merre beszélgetek? pl.meló,iskola,telefon,stb....

2011. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert ha nem jártok sehova nincs miről beszélni
2011. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15/L

egysuliba járunk, de suliba nem nagyon szoktunk beszélni, meg utána sem:S inkább igy telón:/

2011. okt. 25. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Találkozzatok. Mondd meg neki, hogy te már unod a telefonálgatást, és mi lenne, ha sétálnátok egyet? Ha beszari akkor nemet mond, akkor hagyd a srácot, ha meg akar tőled valamit, vagy cska simán élvezi a társaságod, akkor igent mond. :)


(első voltam)

2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2011. okt. 25. 16:18
 7/7 DiLiBoGyÓ_03 válasza:

Esküszöm neked erre kifejlesztettünk valamit a barátommal.

Óriási és maximálisan tudom ajánlani akárkinek, kortól nemi identitástól függően.

Kérdezz felelekszerűség!

Mi ha unatkozunk mindig ezt játsszuk (4 éve vagyunk együtt lassan pedig még 18 évesek se vagyunk).

A szabályokat mi így állítottuk fel: bármit szabad kérdezni, bármilyen témában, a válasz csak igaz lehet, egyszerre csak egy kérdés ilyesmi, de a szabályokat végülis ti írjátok.

Így rengeteg dolgot megtudhattok a másikról és szorosabb lesz a kapcsolatotok. nem kell a kérdéseknek komolyaknak lenniük feltétlenül a lényeg az, hogy együtt vagytok és végülis csak egymásra figyeltek, mesélhettek egymásnak, ilyenek.

Amúgy ezt a dolgot én is épp emiatt találtam ki még anno, mert sokat beszéltünk és elfogytak a friss dolgok, de a régieket addig vezeted vissza amíg akarod végülis. És közben jönnek az újak így végülis már lesz elég téma, vagy szervezzetek közös programot, akár egy sétát este közösen, vagy csak kiülni a kertbe és labdát dobálni ...


Sok sikert mindenhez! =D

2012. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!