Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bartholin cisztával kapcsolatb...

Bartholin cisztával kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat. Kinek mi a tapasztalata??

Figyelt kérdés
1 hete szombaton bedurrant 2 nap alatt dió nagyságúra. Elmentem vele orvoshoz ahol megállapította hogy bartholin mirigy ciszta. Kaptam rá antibiotikumot kúpot köröm virág krémes párakötést javasolt. 2 nap múlva kontrollt. Mire visszamentem már szörnyen fájt menni alig birtam sürgősségi beutalot kaptam másnap reggel műtétetre. Közben az éjszaka folyamán kifakadt de nem teljesen.M A fájdalom megszünt viszont egy üveg golyó nagyságú dudor még mindig ott van. Másnap reggel a kórházban megvizsgalt az orvos és közölte nem műt meg mivel kifakadt. Majd ki tisztul magától. Szedjem tovább az antibiotikumot. A gyógyszert be szedtem krémet használom a pára kötést is de mégse akar elmúlni. Közben kidrült hogy kismama is vagyok. Bocsánat ha hosszúra sikeredett de teljesen el vagyok keseredve.

#Bartholin mirigy ciszta
febr. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek volt. Bal oldalon. Megműtötték végül, és sokáig alig tudott ülni/járni is


Nagy kérdés, hogy a tiéd hova fakadt ki. Belül a szövetek közé, vagy kifolyt a téma? Kár, hogy nincs valami konzervatívabb műtét féle, ahol csak a kivezető nyilást tennék átjárhatóvá + alaposan kiöblítenék.

febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifelé ürült az biztos csak az aggaszt hogy miért nem teljesen ürült ki. Biztos hogy szivárog mert hol keményebb hol puhább. Meg csúnya folyás szerű jön néha.
febr. 13. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A kivezető nyílást megtaláltad?
febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belül van. Mert kívül semmi nem látszik. Csak a csomó.
febr. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!