Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása utáni...

Fogamzásgátló elhagyása utáni tapasztalatok a menstruációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig szedtem fogamzásgátlót (utólag már bánom) végül a sok negatív mellékhatása miatt 1 hónapja abbahagytam. (A megvonásos vérzéskor nem kezdtem új levelet)

A megvonásos vérzés ami mindig 6-7 nap volt "nem múlt el" csak további 7-8 napig pecsételővé vált, azóta semmi nem volt, csak még akkor alhasi "szurkálás".

Most lett volna esedékes megjonnie, van/volt előjele-az a tipikus most fog megjonni hasfájás, pattanások és pms közérzet formájában illetve ami új, mellbimbó érzékenység, de végül egyenlőre nem jött meg.

Csináltam tesztet, negatív. (Egyenlőre nem is cél a családtervezés)

Tudom, hogy valamilyen szinten normális, hogy most felborult a "rendszer" de szívesen olvasnék tapasztalatokat kinek mikor állt vissza, van -e valamilyen gyógynövény vagy vitamin amivel támogathatnám a folyamatot...



2023. márc. 16. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig szedtem, először Triodenát, aztán Lyndinettet, és annak ellenére állt be szabályos 28 naposra az abbahagyása után azonnal, hogy a gyógyszerszedés előtt rendszeres, de nem szabályos volt a ciklusom, 23 és 35 nap között kb. bármi lehetett. Lehet mázlim volt.
2023. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is hasonló ideig szedtem, előtte napra pontos volt talán ezért is reménykedtem, hogy gond nélkül vissza is állhat.. 😞
2023. márc. 16. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azonnal visszaállt mindkét alkalommal, mikor abbahagytam. Bár en egyszer sem szedtem ilyen sokaig.

Esetleg nezz utána a barátcserje kapszulának.

2023. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!