Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, krémes folyás normális?

Fehér, krémes folyás normális?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hónapban gombás bakteriális fertőzéssel küzdöttem. Legutóbbi menstruácóm óta minden rendben panaszaim elmúltak, orvosnál is voltam, szerinte is minden rendben. Csakhogy én már mindenen aggódok és félek, hogy megint kiújul minden. Ciklusom 17. napján vagyok 4nappal ezelőtt még bő tojásfehérje színű, állagú folyásom volt most már inkább fehér, krémes és jóval kevesebb. Panaszaim nincsenek nem fáj/viszket, gyakori vizelési ingerem sincs. Félek, hogy ez megint vmi fertőzés lehet, szerintetek ez normális?
febr. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ovuláció.. Ovuláltál amikor tojásfehérjés bő folyásod volt.
febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha szagtalan 🙏 #1. olvass utána a női ciklusnak
febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondják az előttem szólók. Ovulációkor tojásfehérjeszerű. Utána felmegy a progeszteron szinted, ettől besűrűsödik a nyák és krémessé válik, lehet fehér vagy enyhén sárgás. Később akàr ragacsossá is válhat vagy fel is száradhat. Menstruáció előtti napokban visszajöhet újra a tojásfehérjés, de nem törvényszerű.
febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem nem köthető menstruációhoz, de elég rég óta szenvedek valamiféle fertőzéstől. Rendszeresen járok orvoshoz,rengeteg kúpot próbáltam már, de eddig semmi nem használt. Mindig azt gondoltam h normális h van egy kicsi, de van akinek egyáltalán nincs folyása és akár bugyi nélkül is flangálhat.

Már nem tudom mit tegyek.

febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!