Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami kilóg a hüvelyemből,...

Valami kilóg a hüvelyemből, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már észrevettem kb 1 éve, hogy a hüvely nyílásomból kilóg egy vékony, kb 2-3cm hosszú bőrdarab. A szeméremtestemen nem lóg túl és egyébként nem zavar semmiben sem. Ugyanúgy tudunk szeretkezni a párommal, nem zavarja semmi meg engem sem az egyébként, csak érdekelne hogy mi lehet az ha valakinek van valami tippe rá, meg hogy másnak is van e ilyene!? Ma voltam nőgyógyásznál szűrésen és ultrahangon de sztem ő észre se vette

febr. 17. 00:39
 1/8 anonim válasza:
93%
És nála rá sem kérdeztél? Mert akkor megnyugodtál volna. Gondolom nincs gond, ha ő nek mondott semmit.
febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Passz. Ha megmutatod talán tudok mondani okosabbat
febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A szűzhártyának egy darabja .
febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
#3, az nem lóghat ki addig! Sokkal mélyebben van
febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a szeméremajkak egy kis része, na bumm. Másnak is van ilyen (ld. "salátás p.nci"), nem jelent semmiféle problémát.
febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%
Szemölcs hpv
febr. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valaki* es ki*
febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van és az tenyleg a szuzhartya darabja:) szülessel leválik. (Nőgyógy info)
febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!