Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha szellentésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szellentésre hasonlító hang távozik a hüvelyemből?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam, mert szex után, ha lefekszünk aludni mindig arra kelek, hogy szellentéshez hasonló hang távozik a hüvelyemből. Nagyon kellemetle, mert ezt nem tudom kontrolláni és puki hangja van. Félek, hogy a barátom felkel rá(nem tudom megtörtént e) és az hiszi ilyen “fingós barátnője” van. Mit tehetnék ellene? Beszélhetek erről vele valahogy?

20/L



2018. márc. 29. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Huhh, ez engem is érdekelne. Pont tegnap történt velem is ilyen, és nagyon kellemetlen volt.
2018. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Böfög a puncid a sok bevert spermától.
2018. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2: Normális hozzászólást várnék azért. Köszi
2018. márc. 29. 14:03
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

"Böfög a puncid a sok bevert spermától."


Eskü ez a nap aranyköpése!!!

2018. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nyomd ki a gázt szex után. Kezeddel rá tudsz segíteni a szeméremcsont fölött (alhasnál).

És ne csináljátok kutya pózba, főleg ne ives farkú pasival. Na lányok, mennyire adtam jó választ?


Várom a visszajelzéseket!

2018. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen beszélhetsz róla a kis kangörcs Pistával. De lehet magától is van ennyi esze. Ha nincs akkor meg most majd tudni fogja. Néha a párkapcsolatban élők meg szoktak beszélni ezt azt. Vagy nagyon menő a csávó?
2018. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Te legalább tudod mire fogni! :D
2018. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

mivel gondolom minden egyes ezt megelőző este szétkefélték a puncidat (mert gondolom egy estét se hagysz ki ha már ott alszik veled a pasid), a szex közbeni lökéseknél nyilvánvaló hogy levegő is kerül a puncidba, aminek később távoznia kell, ezt hívja a szaknyelv pinafingnak.

szóval egy megoldás van, ha nem akarsz szellenteni a puncidon akkor ne keféltesd szét őt minden másnap

2018. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Hüvely tornával tudod erősíteni. Gyenge az izomzatod, azért van ilyen hangja.


Az meg elég gyerekes hogy "azt hiszi ilyen fingós barátnője van". Jézusom... természetes dolog hogy fingik az ember.

2018. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ennyitől kellemetlenül érzed magad. Gondolod, hogy egy egész életen át nem fogsz pukizni előtte, se semmi? Ő pumpál tele levegővel, kiizzadni nem tudod, ne szégyeld, mosolyogni kell és kész. Én már 7 éve vagyok együtt a párommal. Oda sem figyelünk ilyenre, ha böfögni, pukizni kell nagy cucc. A puncipukiról meg tudomást sem veszünk, nálunk is kutyában fordul ez elő. Jobban belémtolja, és kijön a levegő. Ilyenen kár stresszelni.


28N

2018. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!