Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta tényleg akkora kárt tud okozni, mint amivel a betegtájékoztatóban ijesztgetnek?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj a hasam, és rossz a közérzetem :/ egy torna után be is lázasodtam, és iszonyatosan fájt a hasam és a derekam...

Most váltottam orvost, és hát... kikaptam egy vén f@szt, már bocsánat a kifejezésért :@

Az a mániája, hogy idegi eredetű a fájdalom (semmi tünetem nincs ami ezt igazolná), pedig nyomásérzékeny a hasam... Ráadásul meg sem vizsgált, így állította fel a diagnózist, sőt még le is hordott mikor megkértem hogy azért adjon beutalót ultrahangra.

Lényeg, hogy azóta nem foglalkozom a témával, ha valami baj lesz max. orvost váltok.

Szeretnék következő hónaptól fogamzásgátlót szedni, és nagyon sok betegséghez írják, hogy nem szabad használni,így nem tudom merjem-e elkezdeni a szedést :/


2010. okt. 24. 18:49
 1/3 Panni105 válasza:

szerintem nyugodtan kezd el szedni, de mindenképp egy megbízható, normális nőgyógyászhoz menj el, és azzal beszéld meg, ugyis elötte meg fog vizsgálni, és akkor olyan fogamzásgátlót ad, ami a te testednek ideális.

(pl. fiataloknak kevesebb hormontartalmút ir föl..)

de ami a legfontosabb, hogy egy normális, megbízható nőgyógyászhoz menj, mert akkor ő tényleg oda fog rád figyelni.:)

2010. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ezt a háziorvosom műveli velem :(

a gyógyszer hónapok óta megvan, csak most szerettem volna elkezdeni szedni, eddig költözködtem és biztos hogy nem tudtam volna rendszeresen beszedni...

2010. okt. 24. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szabad orvosválasztás van, vidd a taj kártyát más házidokihoz
2010. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!