Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tejsavas készítményt...

Milyen tejsavas készítményt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam a gynolort és a lacfofeelt, utóbbit én nem szeretem, mert nagyon kellemetlen ahogy folyik belőlem egesz délelőtt, előbbinel meg első hónapban csípő érzést tapasztaltam, most második hónapban használom és a 3. kúp után megint olyan érzésem van mintha csípne.

(Siman menstruáció után szoktam csinálni egy pár napos kúrát ezekkel, mert elkezdődött nálam a menopauza plusz cukros vagyok és hajlamos vagyok a bakteriális vaginozisra)



febr. 23. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogyókúra, amennyiben érintett vagy, esetleg étrend változtatás kiegyensúlyozottság irányában.

Mikroböjt is segíthet, legalább 18 órán át nem eszel, mondjuk este hattól másnap délig.

Ezek az életmódbeli változtatások, mindig ezzel kell kezdeni, utána jöhetnek a "gyógyszerek".

febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1es.. tejsavas kup ajánlást kértem.


A cukorbetegség nem egyenlő azzal hogy valaki elhízott. Én 169 cm vagyok és 52 kg. Ha nem gond nem állok neki "fogyókúrázni"

Egyébként a cukorbetegek nem böjtölnek de én spec. 14 éve 100 % cukormentesen érkezem.

febr. 23. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!