Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőknek mikor tágul ki a hüvelye?

Nőknek mikor tágul ki a hüvelye?

Figyelt kérdés
Hány éves korban lesz olyan, ami már nem olyan kellemes a férfiaknak?
febr. 24. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem arra való a nők hüvelye, hogy kellemes legyen "a férfiaknak". A férjük észre sem veszi a változást, mert fokozatosan történik.
febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi egyes, most már válaszolsz akkor a kérdésre is?
febr. 24. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen: 11 és 111 éves kor között fokozatosan.
febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
A szülés után biztosan nem lesz ugyan olyan, de ezt te is sejtheted. Van, aki szerencsésebb alkat és viszonylag könnyen átvészeli, van, akiben pedig "megfordul a pótos IFA" 1-2 szülés után.
febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
nem korfüggő, de szerintem egy 60 éves nő már senkinek se kellemes xd
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem korfüggő, ez inkább genetika ill. edzettség kérdése - mert a hüvelyizmokat is lehet edezeni! A világ legerősebb hüvelyével rendelkező nője, aki komoly súlyt fel tudott emelni, negyvenes éveiben járt, amikor rekordot állított fel.

De előfordul az ellenkezője is, hogy egész fiatal nőknek vannak nagyon renyhe hüvelyizmai. Ez csak egy urban legend, hogy a korral tágul, sőt, többnyire még a szülés sem befolyásolja.

febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

6

"többnyire még a szülés sem befolyásolja."

Ez pedig egy női urban legend... Jó ezt hinni. Én azért nem kötnék rá nagy értékű fogadást...

febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

A hüvely rugalmas szerv, épp, mint pl a végbél. Az sem marad tág, miután kinyomtad a kétnapi kakát magadból :D


Félelmetes, hogy egyesek mennyire nincsenek tisztában az anatómiával, helyett mondják a hülyeségeiket.

febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

8

A rugalmasságnak is vannak határai. Plusz ha valamit extrém módon tágítasz, annak azért vannak következményei. (Lásd: rekonstrukciós műtét)

febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
7: Köszi szültem gyereket, azóta volt már több partnerem és mind szerint a valaha volt legszűkebb partnerük voltam életükben - beleértve a még nem szülteket is. Ezek után kíváncsi lettem, utánaolvastam, és a szülés csak egyetlen tényező a sok közül, aminek a hatása egyébként Kegel-gyakorlatokkal, hüvelysúlyok alkalmazásával vissza is fordítható, ha valaki nem olyan szerencsés, mint én voltam. Ja igen, és a partnerek elmondását az is igazolta számomra, hogy biztonság kedvéért vettem hüvelysúlyt, hátha csak udvariasak... Ennek ugye az a lényege, hogy ki kellene csúsznia a gravitáció miatt, és a hüvelyizmokkal kellene visszatartani. Nálam viszont a legkeskenyebb átmérőjű, de legnagyobb súlyú súly meg sem mozdult, nem volt mit visszatartani. Közel ötven éves vagyok és szültem.
febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!