Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez? Kicsit kényes...

Mitol lehet ez? Kicsit kényes téma,kérdés

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az.. problemaim akadtak a nemi szervemnel. Lent alul elkezdett viszketni a gatam es a szemeremajkam melletti resz nem a huvelyem ,es nem is csiklom körül,hanem egészen lent , de meg nem a combom.(pontosan nem tudom meghatarozni a nevet hol van az a resz). Majd annyira vakarom mindig h kisebesedik es verzik. Nem vagyok budos lent , semmi folyasom sincs , csak a normal. Azt vettem eszre akkor jelentkezik jobban amikor bővebb folyasom van..

Nagyon kellemetlen egyrészt faj is amikor sebes masreszt a viszketes se jo dolog..nem mindig viszket egyebkent inkabb furdes utan vagy h a nedvesseg eri

Nemertem mitol lehet ez. Valaki tapasztalat?


febr. 24. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Borotvát használsz? Attól lehet, pár napra rá.
febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen , hasznalok. Ez eddig fel sem merult bennem..

De akkor miert csak mindig egy bizonyos szakaszon? Nem nagy részről beszelunk ketoldalt kb 1-2 cm a kritikus terület.

febr. 24. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Tanga bugyi pont ott dörzsöli.

Eü betét megoldja.

febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! Az esetek 99% ban tangát hordok.
febr. 24. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Tuti, hogy a varrás. Tangás, szárnyas vékony betét rásimul a varrásra, és nem zavar majd.
febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Most , hogy mondjátok lehet h az miatt van. Pont ott megy a tanga varrasa , illetve lehet h szorosak is ram azok a bugyik..
febr. 24. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
egy képet tudsz csatolni?
febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán gombás fertőzés.
febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

A tangás-betétes csak a fétises kérdező, rá pontosan semennyire nem kell hallgatni.


A borotvával simán kidörzsölheted és ugyanott, elég ha azon a ponton rosszul fekszik fel.

Nekem is van egy olyan pont, ami MINDIG felsértek, mert hülyén tartom a borotvát és mire korrigálok már meg is karcoltam - je esetben, legutóbb megvágtam.

febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem a fétises kérdező vagyok, hanem nő! És én is észrevettem már, hogy bizonyos nem pamut fehérnemű, vagy vékonyabb tanga irritál, betéttel oldom meg a problémát. Nekem ez a tapasztalatom, vagy nem lehet erről beszélni?!
febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!