Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy elég kényes dolog miatt...

Fikakikapókampó kérdése:

Egy elég kényes dolog miatt írok ide. A helyzet az, hogy hónapok óta, változó gyakorisággal elkezd viszketni a szeméremajkaim körülötti terület. A csiklómban néha szúró érzést érzek, ma reggel pedig vért vettem észre. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

12 órázok egy raktárban, néha már lehajolni sem bírok, olyan, mintha kidörzsölődne a szeméremtest. A nyáron a csiklómból egy barna, összeállt csomó jött ki ( még mielőtt valaki okoskodna, nem, nem bélsár került oda).

Nem tudom mit kezdjek a helyzettel, ezek a tünetek kb fél éve jelentkeztek és azóta is tartanak, azelőtt pedig folyamatosan fájt a nemi együttlét. Azóta már nem is merek kapcsolatot létesíteni a párommal, ami mindkettőnket megvisel. A nőgyógyászom semmi konkrétat nem mond rá, kenjem Canestennel, de nem használ, én pedig egyre kétségbeesettebb vagyok. A 2 szeméremajkam pedig lassan olyan, mintha fura módon össze akarna nőni. Nem tudok tisztességesen szőrteleníteni, mert az is borzasztóan fáj. Évek óta gond van a menstruációmmal, van, hogy 8 hónapig nincs. 2 héttel ezelőtt nagy kihagyás után volt, a ma reggeli vérzés viszont megijesztett.

Segítsetek, mit tegyek?!

A rosszmájú kommentektől kíméljetek.



2016. nov. 27. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostani orvost le kéne cserélni. Esetleg kórházba menni nőgyógyászatra, ott jobbak a dokik mint rendelőben.
2016. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valts nogyogyaszt. Ez az elso. Aztan ha van ra lehrtoseged, otthon ne huzz bugyit, gyakran most meg valami semleges mosakodo gellel. Kenyelmes nadrag es frhernemu legyen rajtad.


Van pl lactobacilusos huvely tabletta. Veny nelkul kaphato. Az is meger egy probat. Van pl az ezus kolloid, jo minosegut vegyel. Nekem az tette helyre a herpeszt a szamon. (Semmi mas nem hasznalt)


Persze jobb lenne probalgatas helyett egy normalis dokihoz elmenni. Mert o tud akar szteroidos kenocsod is adni. Ami ugyan nem szabad hosszu ideig hasznalni, de ha annyira rossz a helyzet siman vallahato.

2016. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel több orvost, másik nőgyógyász, vérvétel, teljes kivizsgálás. Ez nem jaték! Mennyi idős vagy?
2016. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal keress másik nödokit és mondd el neki részletesen a panaszaidat, ne szégyelld előtte magad, mert csak ő tudja megállapítani, h mi lehet a baj. Eleve az milyen nőgyógyász aki szerint kend canestennel? Majd ha csinált tenyésztést és tényleg gomba, akkor kend canestennel és adjon gombaellenes gyógyszert neked és a párodnak is. A gombának ez a helyes kezelése.

A csiklódból nem tud kijönni semmi, mert nincs rajta lyuk, ha onnan jött valami, akkor az a húgycsövedből jöhetett, az mellette van.

Vegyél pamut bugyikat, rendes normál bugyit, nem tanga, nem is kisnadrág alakút, lehetőleg fehéret. Ha teheted ne hordj tisztasági betétet, van aki arra allergiás. Vegyél pár bővebb nadrágot, ami nem nyom téged az intim részen. Fürdéshez valamilyen nagyon érzékeny bőrre való mosakodót válassz, az intim mosakodókra is lehet allergiás reakciód.

De a legfontosabb az, hogy találj egy jó dokit, inkább fizess érte, de keress megoldást a problémádra, a menstruációs zavart és a viszketést is jól lehet kezelni.

2016. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány egy másik nőgyógyász!
2016. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként 22 éves vagyok, de a családban még senkivel sem fordult elő ilyesmi. Egyedül ápolom és tartom el a beteg édesanyámat, ő fizikailag és mentálisan is sérült,tanácsot sem tud adni :-(
2016. nov. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!