Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gatalams mennyiségű vízszerű...

Gatalams mennyiségű vízszerű folyás, illetve állandó vizelési inger mi lehet?

Figyelt kérdés

Több,.mint egy éve van ez

Egy nap 40-50 vagy akár több alkalommal megyek pisilni. Éjszakára szerintem veszek felnőtt pelenkát. Valamint folyamatosan ömlik belőlem ez a fehér lötty, egészségügyi betét kb. fél óra alatt megtellik. 27 éves vagyok. Pelenka maradt erre is.


Antibiotikumot és helyreállítót megpróbáltam, mert azt mondta az orvos, "bakteriális fertőzés". Vizsgálat semmi nem volt.


febr. 25. 03:25
 1/9 A kérdező kommentje:
*Hatalmas
febr. 25. 03:25
 2/9 anonim ***** válasza:

"Valamint folyamatosan ömlik belőlem ez a fehér lötty, egészségügyi betét kb. fél óra alatt megtellik."


Hát, nálad valami hatalmas probléma van. Sürgősen orvosi kezelést igényel, nem is értem, hogy miként tudsz 1 éve ezzel élni. Egyáltalán biztosan a hüvelyedből jön és nem csak sima inkontinenciád van?

febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

27 évesen hogyan lenne inkotenciám? A hüvelyi folyás, ami egyébként máskor is jelen van, csak nem így,.nem egyenlő a vizelettem. Most is vissza tudom tartani a pisit amúgy, de folyton wc-re kell menned, olyan ingered van, vissza sem érsz a wc-ről már mehetsz újra. Halál komoly, volt, hogy ki sem értem, újra. Éjjel kb. 100-szor, ezért lenne jó a pelenka, mert akkor cseppenként nem kellene kijárni. Rendesen folyamatosan csöpög ez a folyás is, tiszta víz lenne a nadrágod. Amikor bedurvul a folyás, azt vettem észre, akkor többet kellett mennem is. Most 4 napig menstruáltam, akkor nem ömlött, vagyis a vér igen, mire kezdett elmúlni, megint ez a tóccsa, vízszerű valami van. Bocsi, ha undorító.


A szüleim miatt nem tudok orvoshoz menni, apámnak elborul az agya, gyerekkorom óta és bármire képes. Mivel itthon lakom, 1 óra busz az orvos, esélytelen meglógni a tudta nélkül. Plusz amit utána csinál veled bosszúból, nekem verést, vagy nyugtatóval megmérgezést nem ér, hogy elmenjek orvoshoz. Neten, meg telefonon érdeklődtem, az javasolta az antibiotikumot, meg ilyen kúpokat. Semmi értelme.

febr. 25. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarán 27 évesen fenyegetnek és "fogvatartanak" otthon, és te ehhez asszisztálsz? Egyáltalán hogy nem kerültél még el a családodtól ennyi idősen, főleg, ha ilyen nyomorékok? Hogy tudsz így dolgozni, pénzt keresni egyáltalán?
febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megvernek, nem mehetek ki sehova, nem engednek elköltözni bármi áron. Vasútra is utánam jönnek vagy berángatnak az autóba. Illetve eladtak a 30 évvel idősebb szomszédomnak, hazudnak,.megfenyegettek, hogy megölnek és félholtra vertek,.hogy ne merészeljek beszélni róla.

Úgy hogy nincs állásom, csak a faluban engednének dolgozni, "pesten mi lennél k...rva lennél, k..rválkodni nem engedünk el", "aki keres az itt is talál, nem mész sehova". A nőgyógyászért meg halálra verne, ha a "pitsámat merném mutogatni".

febr. 25. 11:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is érdekel, ez a probléma a legkisebb gondom, ezek sokkal nagyobbak. A pszichopata meg kihasználta, hogy milyen helyzetbe vagyok és a szüleim bizalmába férkőzött, hazudozott rólam és kihasználta a könnyű áldozatot, meg hergelte őket, hogy ő is megverne stb.
febr. 25. 11:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Nálunk ez a sorsa, aki lánynak születik. Öcsémet pénzelik, második autóját hajtja, oda mennek a csajával (8 millával lehúzták anyámat, fél évig fuzetős volt nála az öcsém), velem meg ezt.


Ennyit számít egyes helyeken, hogy mi van a lábad között.

febr. 25. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom valami végzettséged csak van. Ha jól értem, akkor a jelenlegi lakóhelyeden dolgozol, tehát valamennyi tőkéd van, igaz?

Ismerősed tudnak segíteni?

Ha pedig megvernek akkor látlelet, majd irány a rendőrség. Ők majd intézkednek apádék ellen.

febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mész dokihoz, milyen megoldást vársz az itteni emberektől? Amúgy nem normális a rengeteg folyás, de csak orvos tudná meghatározni hogy mitől van.
febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!