Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma és tegnap vízszerű és nem...

Ma és tegnap vízszerű és nem kevés mennyiségű folyásom volt. Nem viszketett és nem égett, de a mai folyásom után kb.1 órával elkezdett úgy fájni a hasam, mint amikor menzesz előtt is szokott. A menzeszem 10. -én múlt el. Mitől?

Figyelt kérdés
Egy picit felpuffadva is érzem magam.Folyásom mindig szokott lenni (talán nem naponta, de szokott). Ez a menzeszem pedig egy picit olyan össze-visszás volt a megszokottnál... első 1-2 napban a mennyiség az a hozzám képest normálisnak tartott volt. Aztán hirtelen lecsökkent ez a mennyiség és a következő napokban hol így hol úgy ment. Egyszer hirtelen annyi volt mint nagyjából a menzeszem elején aztán megint kevés, aztán megint több és megint kevesebb aztán pedig elmúlt. A barátommal védekeztünk óvszerrel, és nem szeretnék még babát ennyi idősen. Az is igaz hogy az elmúlt időszakokban igen stresszes életet élek már bő fél éve, de a menzeszemre azt még nem vettem észre, hogy kihatna. Mi lehet ez? Létezik az hogy csak beképzelem magamnak hogy talán terhes lennék?
2009. febr. 18. 20:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a terhesség nem így jelentkezik. Bár én még nem voltam terhes...
2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

VElemenyem szerint fel vagy fazva.Ez nagyon konnyen megesik,ha pl. nagy hidegben buszozol,es leulsz a szekre,vagy autoban,barhol felfazhatsz.

Javaslom,hordj a nadragod alatt harisnyat,NEM CIKI,es igy megelozheted a komolyabb bajokat,es hidegebb idoben hordj hosszabb kabatot,ha netan rovid,alig derekig ero lenne .

2009. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A folyás önmagában is indokolja, hogy nőgyógyászhoz fordulj.

Az óvszer mellett javasolt a kis hormon tart. gyógyszer.

A szakorvosi vizsg. gyors választ ad, terhes vagy, vagy sem.

A stressz így csökkenhet, gyorsan, és ez a kívánatos.

2009. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!