Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudni fogja a nőgyógyász?

Tudni fogja a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Letelt a 6 hét szülés után, de csak jövő héten megyek controllra. Együtt voltam most a férjemmel, a nőgyógyász tudni fogja? (Császár volt.) Nem volt vond szex alatt, nem vérzek stb. Menstruaciom is volt előtte.

febr. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg ha kérdezi, miért kellene titkolni?
febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, szülés után ez a "hivatalos" kivárási idő, szóval szerintem semmi extra nem történt, csak a házastársak nemi életet éltek.
febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, mivel szültél, a nőgyógyász tisztában van vele, hogy élsz szexuális életet. Nincs abban semmi. Lehet, megkérdezi, van-e valami gond, bár az inkább hüvelyi szülésnél, gátmetszésnél/repedésnél lehet, császárnál kisebb a jelentősége. Ha nincs már fájdalmad, miért ne szexelhetnél a várakozási idő letelte után?
febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!☺️
febr. 26. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jovoheten mesz nem fogja szerintem
febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!