Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és szerintem...

14 éves vagyok, és szerintem hüvelygombám van. Ha elmennék anyukámmal egy nőgyógyászhoz (akár nő, akár férfi), akkor biztos, hogy nem fogja tudni, hogy már nagyon sok orgazmusom volt (de csak csiklói)? Ha mégis, akkor nem fogja elárulni anyukámnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja tudni rólad nyugi. Az ugyanis nem látszik a nemi szerveken, hogy valaha volt.
2010. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Figyi a doki nem azzal fog foglalkozni mi volt neked és mi nem hanem a problémával amivel hozzá fordultál.Amúgy még megfogja kérdezni szűz vagy e.
2010. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%
Hát ha már nincs meg a szűzhártyád, akkor látni fogja hogy nincs meg.. de szerintem nem mondja el anyudnak, mert titkot kell tartania minden nőgyógyásznak. meg például ha háziorvoshoz mész anyuddal, és csak te mész be a doktorhoz, és anyud csak kinn marad a váróteremben, nem fog az orvos kimenni és elmondani hogy mi a bajod, ez ugyanígy van nőgyógyásznál is. ne aggódj.
2010. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja tudni ne aggódj.de HA mégis tudná akkor se mondaná eé
2010. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
90%
Igy van.Ha a miatt aggódsz,hogy esetleg anyud megtudja hogy nem vagy szűz,akkor egyszerüen mond meg neki hogy várjon meg kint a vároba.Az orvos nem fogja elmondani neki.Az hogy volt e már orgazmusod,azt meg az orvos sem veszi észre,na aggódj.
2010. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) amúgy még szűz vagyok :D
2010. jan. 25. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?:)
2022. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs.

A szüzek már hazamentek...

2022. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!