Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szüntethető meg a...

Mivel szüntethető meg a folyton visszatérő huvelygomba?

Figyelt kérdés
Minden hónapban “pontosan erkezik” a huvelygomba. Minden esetben a lutealis fázisban, a menstruacio előtti pár napban jelentkezik, viszketek mint egy tetves, es a menstruacio 2. napja korul el is múlik. A női orvosom csak a szoptatasra fogja, hogy meg hormonzavaros a szervezetem, stb stb, de szerintem ez nem normális. Ha van előtte szeretkezes, ha nincs mindig kialakul. Szedek vitaminokat- cink, magnezium, Varga gomba - ezt most kezdtem el, mert már nem tudom mit kezdjek magammal, cvitamin, D-vitamin. Mondhatni egeszsegesen elek, nem iszok alkoholt, nem dohányzom.
febr. 26. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézess inzulinreziszenciát, az okozhat ilyet, de az is lehet, hogy csak simán ki kellene egyszer rendesen kezelni. Nálunk ez volt, a sokadik nőgyógyász végre hajlandó volt komolyan venni és felírni szájon át szedhető gombaellenes szert nekem és a páromnak is, azt beszedtük, azóta pedig Gynoflort kell karbantartásra használni pár naponta.
febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én is így jártam, hónapokig. Használjak kenőcsöt, meg intim mosakodót, meg ne járjak strandra,meg csak pamut fehérnemű stb., mintha hülye lennék. Ezek ideiglenes megoldások.

Egyszer bementem ügyeletre, teljesen más nőgyógyászhoz, 1p vizsgálat után felírt valamit, ami végleg leszámolt a gondommal.

febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm!
febr. 26. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, mi volt az, amit felírt és ilyen hatékony volt?
febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom már,régen volt, szájon át bevehető tabletta, egy recept nekem, egy az akkori páromnak, mert mondta hogy neki is kell, mert lehet ő tünetmentes, vagy fertőzőm és ő visszaferzőzhet.

Nem volt olcsó,de talán 2 napos kúra összesen.

febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!