Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon aggódom, ki volt már...

Nagyon aggódom, ki volt már kitenyésztésen?

Figyelt kérdés

Meg kaptam 3 nap után az első eredményt

Ugye 3 hét kb mire meg lesz a teljes eredmény

Ezt írják:


Sarjadzó gomba negativ

Mycoplasma hominis negativ

Trichomonas vaginalis negatív

Chlamydia antigén kimutatás (PCR vizsgálattal) folyamatban

Anaerob vizsgálat folyamatban


Este van és teljesen be vagyok panikolva hogy ez most mit jelent

Ajánlásba kaptam antibiotikumot de hát gondolom még várjak a 3 hetes eredményre igaz?

Meg akkor vagy chlamydiam van vagy anaerob vizsgálatban valamit ki mutathat?


Esetleg HIV fertőzés vagy HPV fertőzés is fenn állhat?



febr. 26. 19:04
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Persze kenet vétel után már használtam canestent meg most is kenem magam
febr. 26. 19:52
 12/39 A kérdező kommentje:

Mikroszkópos vizsgálat eredménye:

Látóterenként kevés fvs látható


Szerintem ez is befolyásolja

febr. 26. 20:34
 13/39 anonim ***** válasza:

Mikroszkópos vizsgálat mit mondott a "hüvely tisztasági fokára"? Hányas?


Arra a kérdésre hogy HPV és HIV fertőzésed lehet-e, mégis hogy válaszoljunk? Nem tudjuk mivel mit, mikor és hogyan csináltál. Egy biztos: ezekből a vizsgálatokból ez nem fog kiderülni!! Ahhoz célzott szerológiai tesztek kellenek. HIV-et vérből detektálnak. HPV kicsit zsebbe nyúlós lehet, ha tipizálás is kell (nem, a rákszűrés nem mutatja ki a HPV-t. Max azt, ha már kezd miatta borulni a vár)


" az utolsó kettő van már csak"

Mármint azok közül, amit vizsgálnak. Ez fontos különbség. Kapásból hiányolom a Gonorrea vizsgálatot (NAGYON BASIC!), és van még pár egyéb, ami ugyszint nem ritka.


A PCR vizsgálatrol nem tudunk semmit. Ott nem azért nincs eredmény mert pozitív lenne. De a baktérium tenyésztés már aggasztó. Ha negatív, akkor azt max 2 nap alatt ki szokták adni. Ha pozitív, akkor csinálnak antibiogram tesztet is, ez telik bele még pár napba. Szóval ez vélhetően pozitív lesz.


De tudd, hogy általános aerob tenyésztésnél nem tenyésznek az STD-k! Nekik speckó környezet és bánásmód kell.


Ha bármi kérdésed van, inkább privátban írj, és akkor azt észreveszem. Jó egészséget!

febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Párdon, egy elírás:


"Nem tudjuk mivel mit, mikor"

Nyilván itt a KIVEL szót akartam írni.

febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem értem,hogyha még nincs meg a bakt. eredmény,akkor AB-t mi a fenére kaptál? Ha ki is tenyészik bakt.,akkor is lehet az normál flórához tartozó, felejtsük már el ezt a teljesen negatív tenyésztést, szinte sosem lesz teljesen az nőknél. Ha gond van akkor lesz rezisztencia vizsgálat és ott lesz milyen hatóanyagú AB kell. Mondjuk a fonalas gomba kitenyésztése szerintem legalább 10 nap.
febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Milyen tüneteid vannak egyébként?

Nem lehet hogy az a baj, hogy a pasidnál van valami és ő adogatja vissza neked mindig?

Ha negatív lesz minden, én ezen a vonalon indulnék el. Vizsgálják ki a párodat is.

febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már írt ki kérdést ezzel kapcsolatban korábban, ott azt írta a párja is volt vizsgálva, bár akkor is kételkedtem benne kicsit, vagy higiéniai gondok vannak, esetleg olyan helyeken jár, ahol ezt nem lehet betartani.
febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Amikor éreztem hogy nem okés valami én is és párom is le lettünk kezelve

Be tartottunk mindent

De nekem mindig ki jött újra

Több orvosnál voltam mindenki csak hüvely gombára való kúpot, gyógyszert, krémet írt fel

Most el mentem megint egy új orvoshoz és ő végre kezdett valamit ami remélem eredményes is lesz

Párommal ugyan úgy csibaltatjuk a kitenyésztést

Ő urulogusnál én nőgyógyásznál

Ha tudok valamit akkor jelezni fogok hogy mi lett a vége


És nem, nem higiéniai problémáim vannak

1 éve el kaptam valószínűleg valakitől valami nemi betegséget (ő még a párom előtt volt)

Mert nyomozgattam kicsit és sajnos ki derült róla hogy más partnere is el kapott valamit tőle

Csak kérdés hogy mit

febr. 29. 08:19
 19/39 A kérdező kommentje:

Ja és #17es

Nem én tettem fel azt a kérdést

Én most először érdeklődöm ezzel kapcsolatban

febr. 29. 08:21
 20/39 A kérdező kommentje:

#17es

Mielőtt hülyeséget írsz gondolkodj légyszives...

Ez sajnos bárkivel előfordulhat

febr. 29. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!