Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim,vajon terhes...

Késik a mensim,vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönne hogy menjé' orvoshoz meg a csináljá mán' tesztet válaszok előre leszögezném hogy nem szeretném bele élni magam csak gondoltam megérdeklődöm hogy tudjam mire számítsak és hogy volt e már valaki így,meg a teszt nem biztos hogy még kimutatná!

Szóval aktív szexuális életet élek és nem védekezünk.3-4 hete folyamatosan pisilnem kell azaz a uccsó mensi óta. Viszont mivel volt olyan hogy szex közben fájt arra gondoltam hogy felfáztam és azért. 2-3 napja késik a mensim és görcsölök meg fáj a derekam is de semmi. Lehet ténlyeg felfáztam és azért nem jön meg? Volt már valaki ilyen helyzetbe?

100% hogy valaki ebbe is bele fog kötni! :D

Köszi ha értelmes választ adsz!



febr. 27. 03:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%

#22

21 vagyok, nekem írtad?


Ha igen, akkor igazad van. Van, hogy olyan dolgokat is teszek, ami haszontalan, de szórakoztató.

De semmiképp nem úgy, jogy másokba belekössek. Az szerintem nem szórakozás. Az rosszindulat.

febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
csak egy kis kotozkodes
febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Végül is...nézőpont kerdése. Lehet a rosszindulatot enyhére fokozni...kis kötöszködés. Nem a kifejezes hatàrozza meg, hanem az, hogy ez a másiknak hogy csapódik le.


Valahol megértem a kerdezőt. Szerintem nagyon örülne a babának es pozitív visszaigazolasokat vár, mert tesztet nem akar még csinálni. Nincs ezzel semmi baj. Kb én is ilyen típus vagyok.

Ő ki írta, neki ez jó dolog volt. De mindig vannak olyan IQ bajnok megmondó emberek, akik azért kommentelnek, hogy villogtassák azt a 70 IQ-t amilyük van. Es boldogan fekszenek le este, hogy na ennek is megmondtam ..idióta.

És amikor neg kap az arcába az nem esik jól...

Nem tudom miért kell. Legyen meg a véleménye. Gondolja azt, hogy ba ez is hülye..de ne bàntsa már meg azzal, hogy leosztja...

febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

**kötözködés...mielőtt megint belém kötnek.

Gyorsan írok hajlamos vagyok ilyenekre.

febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 6 napot késett es nem lett baba belőle. Remélen nalad nem így lesz! ;)
febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki kiáll mellettem nagyon aranyos!❤️🫶 még nem jött meg,ebből lehet teszt lesz!
márc. 1. 00:16
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgi!!♥️
márc. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Teszteltem! Pozitív!❤️❤️❤️🥰
márc. 6. 05:09
 29/29 anonim válasza:
Ez nagyon szuper hír! :)
márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!