Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Tudtok ajánlani...

Lányok, nők! Tudtok ajánlani olyan betétfajtát ami nem zörög?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!

márc. 2. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az h lehet h MÀS NEM hallja de en igen, hogy zörög?
márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11

Gondolom a saját füleidhez van annyira közel, hogy otthon, néma csendben halld egy kicsit, míg bárki más nem tud annyira közel kerülni hozzád, hogy hallja. (Max. ha az öledbe fekszik vagy hasonló). Plusz te magad tudod, hogy éppen betét van rajtad, ezáltal jobban felfigyelsz a csörgésére.

márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem a testvérem amikor bementem a szobámba, akkor hallotta, hogy zörög. Mondta nekem, hogy „zörögsz”. De szerencsére nem csinált belőle nagy ügyet, mert hát ő is lány… Ezért kérdeztem. Mert ha hallom is hogy zörög, nem vagyok benne biztos, hogy más nem hallja. De köszi a válaszokat.
márc. 10. 12:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, és biztos vagy benne, hogy a betétre mondta? :D
márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
miért gond ha zörög? a mensi egy teljesen természetes dolog igy az is ha a betét zörög. nekem is szokott zörögni de nem érdekel. párom is van hogy este mikor pizsamába vagyok hallja de őt se érdekli. ennyi.
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak az Always náll vettem észre a zorgest hangot de csak ithon főleg a szobámban.
márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!