Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemibeteggondozó vagy nőgyógyá...

Nemibeteggondozó vagy nőgyógyász,vérvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valószínűleg megcsalt a férjem 3 nővel. Az egyikkel a nagyobb iskolás gyerekem miután születhetett, a másikkal amikor a másfél évessel voltam várandós. A harmadikat nem tudom. Voltak bacijaim, gondjaim és fertőzéseim. Pláne havonta kb egy évben. Azóta is sokszor volt fertőzésem és diszkomfortérzésem. Szóval állhat a megcsalás a fertőzések hátterében? Gumival is? Ha igen elég a sima nődokim vagy máshova menjek? Köszi :/ 29/N
márc. 3. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

#10

Miért volna? Azzal, hogy szereti a párját, gondiskodik róla ezt kell cserébe kapnia?

Milyen felfogás ez?

márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11-es. Jól esik :)

10 Miért is? Mert szerettem imádtam és neki akartam adni az életem????? :/ Remélem tudod hogy ezzel mélyebbre viszel....

márc. 3. 23:28
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

"Szóval állhat a megcsalás a fertőzések hátterében?"


Igen. És igen, sajnos a gumesz ellenére is el lehet kapni pár dolgot. Illetve orális szexnél (bármely irány) is tud terjedni több féle kórokozó is. Nem csak baktériumok léteznek, ez fontos!


A nőgyógyász nem ért hozzá, nem veszi észre. Gyanú is csak akkor merül fel benne, ha már kiszúrja a szemét. Egyszerűen nem kompetens. Ha az lenne, már régen nem lenne bajod.


Mindenképp bőr és nemigyógyászhoz érdemes menni, ő tudja mik léteznek és hogyan lehet őket kimutatni. (Nem, egy sima vaginális kenetből nem lehet, mert Gramm szerint nem is minden festhető. Általános tenyésztéses vizsgálat pedig fixen megint nem jó, mert ezek érzékeny kórokozók, úgy nem képesek szaporodni)

márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi párkapcsolatom alatt szinte havonta volt valami bajom. Kezeltem magam, de újra és újra előjött. Kiderült, hogy a kis cukorfalat minden adandó alkalommal félrelépett. Elhagytam. Helyrehoztam magam, azóta semmi bajom. Tehát igen, állhat ez a háttérben. A doki kérdezett rá, hogy a hűséggel mi a helyzet?

Hagyd el a picsába….

márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

14 Mintha 1x kérdezte volna tőlem az egyik. De hogy én.... Mondom csak vele voltam

márc. 4. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez is tipikus...ha egy nő nemibeteg lesz, már rögtön az van, hogy ő lépett fèlre...

Ez is nevetséges. Egy orvos hogy kérdezhet ilyet?...

márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát mindig mi vagyunk a hibásak, nők 😪
márc. 5. 00:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!