Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemibeteggondozó vagy nőgyógyá...

Nemibeteggondozó vagy nőgyógyász,vérvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valószínűleg megcsalt a férjem 3 nővel. Az egyikkel a nagyobb iskolás gyerekem miután születhetett, a másikkal amikor a másfél évessel voltam várandós. A harmadikat nem tudom. Voltak bacijaim, gondjaim és fertőzéseim. Pláne havonta kb egy évben. Azóta is sokszor volt fertőzésem és diszkomfortérzésem. Szóval állhat a megcsalás a fertőzések hátterében? Gumival is? Ha igen elég a sima nődokim vagy máshova menjek? Köszi :/ 29/N
márc. 3. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég a sima doki. Mivel bekuldheti a mintát tesztekre is. Es ő látja indokolt e sulyosabb dolgokra is szűrni.

Visszatérő nyavaják esetén viszont javasolt a hosszutávu kezeles pl 2 hetes kúpozás. Mellette probiok. És utána ph flóra helyreállítók. Ezt viszont rengeteg doki kihagyja. (Vagy nem preferálják) Es inkább rövid kezeléseket nyujtanak csak sajnos. Ami a kiújulások táptalaja.

márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Lehet nálad vannak csak gondok és nem feltétlen jelenti, hogy másik fél meg csal téged.
márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

2-es sajnos valószínű több embertől és egy ismerőstöl is hallottam. Az egyik örömlány. Vele volt terhességem alatt és az ő számát név nélkül elmentve is megtaláltam a mobiljában!!!!

márc. 3. 19:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért a nök válnak nagyobb arányban. Hát ezért.
márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez is a te hibád
márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Mindig a nő a hibás akármit is tesz egy pali. Ismerjük már. A ffiak soha semmiben.

Mindig a nök vannak lehordva.

márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező,

Remélem vmi serpenyővel fejbe simogattad...szemét!

Hogy nem tudja valaki a párját, gyermeke(i) anyját tisztelni?

Megalázza...felháborító...

márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 5-ös. Miért? Mindent megadtam neki. 😭 A szexet is. Terhesen is..... Mindig. Szerettem....jól esik a belém rúgásod. Köszi.
márc. 3. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

#7 vagyok!


Ne szomorkodj! Nem vagy hibás!!! Ha nem adtad volna meg neki teszem azt a szexet várandósan is, akkor sem tehet ilyet veled!

Több vagy nàla!! 2 gyermeket nevelsz meg róla is gondoskodsz.

Különb vagy nála 1000x.

A rosszindulattal meg ne foglalkozz. Mindig lesznek ilyenek. Engedd el a füled mellett. Engem is csaltak meg és még vertek is. Azt hittem bennem van a hiba. Nem igaz! Emeld fel a fejed! Okos vagy, szép es értékes! Ezt mindig tudd! Szeretni kell téged, nem megalázni és bàntani!

márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Igenis a te hibád: Nem szabad mindent megadni a másiknak
márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!