Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aktus után mindig ilyen...

Aktus után mindig ilyen lassan ürül ki az ondó? Mi erre a jó módszer?

Figyelt kérdés
Hiába megyek el zuhanyozni, akkor is kb még 1 napig simán olyan a tisztasági betét. Van erre valami módszer? Illetve aktus után is folyamatosan jön, mikor még fel sem kelek az ágyról. Zsepi kéne vagy törölköző?
márc. 4. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ffiként páromat én is kérdeztem erről, azt mondta igen, ilyen van, bár nem mindig.
márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A lónak van ennyi spermája.Valami nem stimmel.
márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát márpedig így szokott lenni. Szóval jó lenne valami megoldás😁
márc. 4. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anatómia, sperma mennyiség, sok oka lehet, aktusonként is eltérhet. Mi használunk törölközőt, mert nem szeretünk utána a folton feküdni, én a törcsin fekszek amíg a férjem elmegy megmosakodni, addig is folyik ki, utána azzal törlöm meg magam, megyek pisilni, mosakodni. Reggel wczés, zuhany azért már általában elég, ha távozik is még valamennyi napközben az már csak ilyen maszatolás, mint a normál hüvelyváladék, néha teszek be tisztasági betétet ha pl. szoknya van rajtam.
márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
márc. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!