Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor menstruálok mindig...

Mikor menstruálok mindig nagyon görcsöl a hasam. Valami módszer van ellene?

Figyelt kérdés
Mondtam anyukámnak és kértem tőle hogy vegyünk rá gyógyszer, de azt mondta hogy még fiatal vagyok (14) és hogy ez olyan alap fájdalom amit ki lehet bírni. De nekem tényleg nagyon fáj :S Esetleg van erre valami módszer? Valami tornagyakorlat vagy valami étel? Nem tudom, egyáltalán erre van valami?
2010. márc. 3. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz, ne egyél puffasztó ételeket, illetve ne használj tampont. Nekem ezek jöttek be, azóta nem görcsölök. Szerintem No-Spa-t használhatnál, ha nem vagy összetevőjére allergiás. Meleg vizes borogatást is tehetsz rá, illetve ha van infralámpátok, azzal is melegítheted egy kicsit a hasad. Anyut meg nem értem....
2010. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz (egyedül is mehetsz, nem kell anyukád hozzá) és kérj töle valami tanácsot meg gyógyszert, nem kell szenvedned.
2010. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet elmegyek. köszi az ötleteket
2010. márc. 3. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cickafark teát. Jópár ismerősömnek segített.
2010. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!