Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés mellett szedhetek maca gyökeret?

Figyelt kérdés
A leírásban azt találtam, hogy pajzsmirigy problémák esetén érdemes óvatosnak lenni, de nem igazán értem, hogy ez mit takar. Az alulműködésee gyógyszert szedek és nézetem három havonta a tsh-t.

márc. 5. 23:01
 1/5 Hova gondolsz ***** válasza:
46%

A pajzsmirigy nem játék. Mielőtt bármit szednél, kérdezz rá egy gyógyszerésznél. Nem patikusnál, hanem gyógyszerésznél.

Azért nem orvost írtam, mert más betegség miatt kaptam egy plusz gyógyszert, rá is kérdeztem az orvostól, hogy látta-e, miket szedek? Mondta, hogy igen, persze.

Mikor ki akarták nekem váltani, a mi gyógyszerészünk, aki tudja, hogy milyen gyógyszereket szedek, azt mondta, csak akkor váltsam ki, ha gyógyszerkísérletben akarok részt venni.

márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól, köszönöm a választ. Azt viszont bevallom, nem tudom mi a különbség a gyógyszerész és a patikus között, azt gondolnám, hogy a gyógyszertárban mindenki ért hozzá.
márc. 5. 23:20
 3/5 Hova gondolsz ***** válasza:
A gyógyszerész az magasabban képzett, és nekem van olyan gyógyszerem, amit csak ő adhat ki. Meg általában ő hátul van, nem igazán szokott a pultban dolgozni. A patikus pedig az eladótérben dolgozik.
márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én falun lakom, itt egy nő dolgozik a gyógyszertárban, gyanítom, hogy tudja mikkel dolgozik, majd kikerem a véleményét.
márc. 5. 23:25
 5/5 Hova gondolsz ***** válasza:
Ha csak egy valaki van, akkor valószínűleg gyógyszerész. De tényleg kérdezz rá, nekem volt pajzsmirigy túlműködésem, akkor is mindig meg kellett kérdeznem, hogy ezt-vagy azt szedhetem-e?
márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!