Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pajzsmirigy alulmüködésem...

Ha pajzsmirigy alulmüködésem van és szedek rá gyógyszert, akkor szedhetem a clostilbegyt tablettát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 17:12
 1/6 sumergo ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg az orvost, aki felírta, vagy a gyógyszerészt, mikor kiváltottad!? Egyébként szerintem igen, de azért ez nem 100 %!
2011. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésre azt a hormont adják, amit a pajzsmirigyed nem tud valamiért előállítani. Vagyis simán egy pótlás. Nyugodtan szedheted a clostit mellette.
2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia.én is szedek a pajzsmirigyre euthyrox-ot 25mg, az értékem 6,84-röl 2 hónap alatt lemen 2,2 -re. a dokim szerint ez jó, hiábea mondtam hogy mindenutt azt írják babához 1 körüli érték kell, nem emeli az adagomat. viszont clostyt neke is írt fel,- duphastont hozzá. ez volt a 6. sikertelen hónapom a gyógyszerekkel. mokr lesz eredmény, azt már én sem tudom, nagyon el vagyok keseredve. te mióta szeded?
2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bocsi, nem 6,84 hanem 3,84
2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 2009 óta szedem a pajzsmirigyre az euthyrox -ot és 100mg kell szednem minden nap 1-et.Ez az elsö herthességem alatt derült ki,de most nem akar össze jönni a második baba már 1 éve és arra gondoltam ha elmegyek dokihoz és pl ezt a clostit irja fel akkor szedhetem-e nyugodtan. Köszönöm szépen!
2011. aug. 29. 16:01
 6/6 anonim válasza:
nekem sem jon a baba, már 3 éve, és most májusban kezdtem el csak szedni, de szívem szerint emelném az adagomat csak magam nem merem, a doki szerint jó a tsh eredményem.
2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!